2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804941 بازدید | 290067 پست

گزارش#  

صبحانه نان پنیر گردو۹۰کالری

نهار کته گوشت چرخکرده۱۲۰کالری

شام شیر غلات۱۳۱کالری

میان وعده شیرینی نخودچی قهوه ۱۰۳کالری

۴۴۵کالری دریافتی

۷۰۰کالری مجاز

ورزش

داخل ران۸۰تا

ران۲۰تا

اسکات۴۰تا

پیاده روی۶۰۰۰گام

@هستی،بانو   

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این مولتی ویتامین باید حتما خورده شه؟من نخوردم تاحالا😢

اره عزیزم بایدحتما خورده شه 😘

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2738

گزارش#  

سلام مهربونم

صبحانه پنیر معمولی ۳۰ گرم نان لواش یک کف دست قند یکی ۱۱۷ کالری

میانوعده یک رنگارنگ ۸۰ کالری 😐بترکه اینقد کالری داره این حذف میشه ب بعد گلم پرتقال و خیار ۶۷ کالری

ناهارپلو ۸ قاشق با چهار قاشق قیمه۴۰۴ کاری

شام ماست یونانی و یک کف دست لواش ۱۶۶ کالری

میانوعده خرما و مغزیجات ۲۰۰ کالری

مجموع ۱۰۳۴ مجاز ۱۴۰۰

ورزش دو ساعت هوازی دو ساعت قدرتی یک ساعت پیاده روی @sepiiiiiideh    

و یسر لی امری (خدایا کارم را برایم آسان گردان)💕❤
اولین اصل در لاغری : اصل مقاومت کردن در برابر خوشمزه های ناسالم و مچاق کنندس😃. افرین دیگه نخور. ح ...

سلام سهیلا جونم 

گزارش# صبحانه چای2لیوان شیراز2ق قند 2عددلواش 2کف میان وعده 1سیب نهار 10ق برنج بدون روغن قیمه 8قاشق بدون گوشت سیب زمینی فقط آب لپه خوردم  میان وعده عصر 2لیوان چای 1چهارم قند خیلی کوچولو بود 1خرما شام هنوز نمیدونم ولی من میزنم قیمه بازم بدون گوشت سیب زمینی 3کف لواش شایدم تخم مرغ آبپز خوردم دوباره خبر میدم بهت ولی الان میخوام برم خونه مادرشوهرم گفتم شاید نرسیدم گزارش بدم کالری شد1309کالری مجاز 1400

ورزش# 1ساعت پیاده روی  چالش باس ن وشکم

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
عزیزم یه سوال فنی  ورزشای که برای ران پا میکنیم باعث کوچک شدن با سن میشه من با سنم پهن یعنی ا ...

ورزشای پا کلا رو باس.ن هم تاثیر داره و فرم میده من دوتا اپ ران دارم خیلی خوبه خواستی بگو شات بدم کم کم باسنت هم فرم میگیره پا که میزنی اما خود باس.ن هم سوا ورزش داره من هم باس.ن کار میکنم هم ران ❤

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
آره میخوام اتاق آوا رو جدا کنم منتظرم پول دستم بیاد برم سرویس خوابشو‌ بگیرم...

عزیزم شما الان که بارداری به چه صورت رژیم میگیرین؟

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
ننه چقددددر کربووو مصرف کردی😨😨😨😨😨 کوکو سیب زمینی و ۶کف دست لواش ۱۰ ق لوبیا پلو😦😦 محدودش کن ...

خاک تو سرم😱😱😱

اره فست هستم. شب میفرستم

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
من روزانه ۴۰۰ تا کالری میخورم ۵۰۰تا میسوزونم تو دوهفته خیلی لاغر شدم

عزیزم الان خوب کم میکنی اما بعدش استپ میشی

2706