2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804855 بازدید | 290067 پست

به قول بهتاش من امروز رررددد دادم 

مجاز خوردم فقط شام و نهار برنج خوردم عذاب وجدان دارم 

ایشالا فردا فست خوبی داشته باشم جبران شه 

گروه آبی وزن اول 68 ...تاریخ شروع99/1/5........   66100........ 64700  ..........۶۳۹۵۰🙋به سوی باربی شدن هدف ۶۰😎 ..همه ی آدمهای موفق اون کاری رو کردن که هیچ کس دیگه ای حاضر نبود انجامش بده.
الهه جان تو ماه رمضان چجور رژیم بگیریم؟؟ ورزش هم بکنیم؟؟؟

ماه رمضان و تو همون موقع میگم بهتون

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهاع انشالله زودی کم کنیم عزیزم😁😁۳۰ ک چیزی نی

ارهدبابا چس مثقال چربیه دیگ😂

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

سلام دوستان میبینم ک همه در انتظار فست هستین😎

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2728

ار فردا دیگ باهاتون همراهم

اقامون میره سرکار فعلا وقتم ازاد میشه😝

هیچ_کاری_نشد_نداره#  

انگیزه#  

خودتو_دوست_داشته_باش# واسه_خودت_تلاش_کن# به_آرزوهات_برس#  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام عزیزم خوبی😘😘  من هر وقت سوال میپرسی باید دوسه بار برگردم عقب بخونم سوالات یادم نره 😅😅 ...

😂😂😂😂😅😅😅

دیگه یک جایی که گیرت میارم کمال استفاده رو میکنم ازت 😁

ممنون عزیز. دلم بابت راهنمایی هات

مطمئن باش خیلی دعای خیر پشت خودت و خانوادت هست😙😍

😂😂😂😂😅😅😅 دیگه یک جایی که گیرت میارم کمال استفاده رو میکنم ازت 😁 ممنون عزیز. دلم بابت راهنما ...

بپرس گل 😂😂

قربونت عزیزدلم 😘😘😘😘❤️❤️❤️

میشه لطف کنی برنامه غذایی یه روز بدون فست رو برام بزاری فکر میکنم من کالری وعده شام به بعدم زیاده ب ...

ببین عزیزم اولین قدم این رژیم سالم خوریه.خیلی مهمه ک کالریتو با چی پر میکنی.

باید در هفته فوقش سه بار برنج بخوری.فقط هم وعده ناهار.اونم 7یا 8 قاشق.

نان رو سعی کن کمتر کنی.روزی 40 یا50 گرم بخور.

صبحونه رو کامل بخور.

ناهار رو تقریبا سنگین بخور.

ولی شام رو سعی کن سبک بخوری.با سبزیجات و سالاد بدون سس و میوه خشک معدت رو پر کن.

اب زیاد بخور.

روزایی ک برنج میخوری سعی کن سیب زمینی و ماکارونی نخوری.

بیشتر حبوبات و آش بخور. هم سیر کنندگی بالایی دارن و هم کالریشون زیاد نیس.

تنقلات هم سعی کن کم بخوری. مثلا پفک و تخمه اگه میخوری در حد گرمی بخور.

چای سبز و سرکه سیب و دارچین و فلفل  هم برای بالابردن متابولیسم و سوخت ساز بدنت بخور.ولی زیاد نه. 

اینا رو یادم بود فعلا.

یواش یواش قلق دستت میاد ک چی بخوری و چطور بخوری

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
ببین عزیزم اولین قدم این رژیم سالم خوریه.خیلی مهمه ک کالریتو با چی پر میکنی. باید در هفته فوقش سه ب ...

ممنون عزیزم 

اون روزایی که برنج میخورم هم میتونم نون بخورم یا نه؟

ببخشید خیلی تایپ کردی عزیزم زحمت شد  

گروه آبی وزن اول 68 ...تاریخ شروع99/1/5........   66100........ 64700  ..........۶۳۹۵۰🙋به سوی باربی شدن هدف ۶۰😎 ..همه ی آدمهای موفق اون کاری رو کردن که هیچ کس دیگه ای حاضر نبود انجامش بده.

عزیزم نیستی.

من دیروز و امروز کالریمو رعایت کردم. ولی گزارش ندادم .حس و حالش نی😩😀.

از فردا هم مجازم میشه 1400😀. چ حالی میده تثبیت.

ورزش هم فعلا پری باعث شد انجام ندم و سرد بشم.ولی باز شروع میکنم.

@فندق_فسقلی    

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
ممنون عزیزم  اون روزایی که برنج میخورم هم میتونم نون بخورم یا نه؟ ببخشید خیلی تایپ کردی عزیزم ...

ن عزیزم چ زحمتی. بالاخره باهم دوستیم جیزایی ک میدونیم رو باید ب اشتراک بذاریم.

اره میتونی نون بخوری روزای پلوخوری😄.

نون خیلی تو کاهش تاثیر داره. سعی کن یکروز در هفته اصلا نون نخوری حتی یگ گرم. من امتحان کردم اون هفته رو کاهش خوبی داشتم.

مثلا آش بخور اون روز رو. با نیوه و سالاد بدون نون.

ن عزیزم چ زحمتی. بالاخره باهم دوستیم جیزایی ک میدونیم رو باید ب اشتراک بذاریم. اره میتونی نون بخوری ...

فدایت بشم دوست خوبم ،خیلی لطف میکنی خدا اجرت بده   

2706