2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804964 بازدید | 290067 پست
😂😂😂😘❤️  خیلی مواظبم هر هفته وزن میکنم اگه زیاد شده باشم سریع کمش میکنم چون اگه ول کنم و زی ...

گلممم عالیییی و نمونه اییی👏👏👏👏👏👏👏

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برنامه بشقاب کالریش با اینی ک شما میگی فرق میکنه 50 گرم نخود زده 82 کالری/

بشقاب مشقاب نصب نکن فقط با کرفس یا مانکن کار کن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
گلممم عالیییی و نمونه اییی👏👏👏👏👏👏👏

قربونت 😘❤️خودت که نمونه تری  😍👌 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
بشقاب مشقاب نصب نکن فقط با کرفس یا مانکن کار کن 

خدایا منه رع بوکوش یه هفتس سرکارم .. البته من رعایتم زیاده 700 کالریم هر روز میسوزونم

گروه   زرد ..وزن قبل بارداری 58 // وزن شروع 77/ وزن فعلی؟؟هدف 55 //  من میتونم همیشه سر 5 ماه باید بتونم بسم الله ...
2738
خيلي خوب كم كردم شدم٦٨ الان شدم ٧٧😔

حیفت نیومد به این سختی و کالری شمردن و نخوردن کم کردی بعد ولش کردی 😑🔫 

اشکال نداره الانم دیر نیست دوباره شروع کن چون تازه زیاد شدی سریعتر کم میشی نزار بیشتر از این بشی که کم کردنت خیلی سخت میشه ها 

تو میتونی دوباره شروع کن ❤️

انگیزه#  رو بخون

از دوشنبه شروع كردم  ولي ضعف هاي عجيب غرببي سراغم مياد

اولش طبیعیه 

خداایا یه ژن لاغری چی بود ؟؟ اونم بهمون ندادی

اونی که ژن لاغری داره که هنر نکرده اونی که ژن چاقی داره و خوش اندامه یه قهرمانه 😍

خدایا منه رع بوکوش یه هفتس سرکارم .. البته من رعایتم زیاده 700 کالریم هر روز میسوزونم

توضیحاتمو نمیخونی 😑🔫 

گزارش  صبحانه: یک قوطی کبریت پنیر _ یک کف دست نان لواش _ چای سبز _ نصف قاشق چایخوری زنجبیل&nbs ...

آفرین 😍👌

اونی که ژن لاغری داره که هنر نکرده اونی که ژن چاقی داره و خوش اندامه یه قهرمانه 😍

من نمیخام قهرمان باشم  

گروه   زرد ..وزن قبل بارداری 58 // وزن شروع 77/ وزن فعلی؟؟هدف 55 //  من میتونم همیشه سر 5 ماه باید بتونم بسم الله ...
توضیحاتمو نمیخونی 😑🔫 

چرا ولی کرفسو گوشیم اجرا نکرد ... چطور ورزشم مشکل داره ؟ من کل متناتو میخونم  

2706