2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804967 بازدید | 290067 پست
تقلب نكن كامل رعايت كن در مياي ورزش هم داشته باس موفق باشي🤗🤗

مرسی عزیزم 

حتمن از امروز شروع میکنم 

امروز 2000میخورم تافردا 

خیلی سخته هم رژیمم هم وزن کم نمیکنم 

فقط سایز کم میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شالله همینجوری کاهشت به قوت خودش پایدار باشههه،،، یه ضرب همینجوری سرعتی بریییی تا هدف.... ع ...

باورت میشه من دفعه قبل تا۵۳رفتم همین جوری بین یک تا دوکیلو بود کاهشم؟

بامداد میگفت متابلسیمتو بزار دم در تاپیک 😅فروشیه

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
2731
من از امروز بگیرم تا هشت روز دیگه  خدا کنه در بیاد از استپ

۷۳😭😢😢😢منم دو ماه رو ۷۳ گیر کردم🤐خاک تو سررررر😤با رژیم شوک بامداد یه کیلو کم کردم😍اگه می پرسیدی حتما می گفتم بت😊

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

سلام علکم خوشگلا😍سلام علکم دلبرا🤩اها اها 💃💃اها اها💃💃

بچه ها من دیروز رفتم کمک مادر شوهرم اسباب کشی😟خیلی کار کردم ینی پوکیدما😓امروزم دارم خونه خودمو تمیز میکنم انشالله اخر شب عازم سفریم😍برنامه ریختم اونجا روزی یک ساعت بدووم ویک ساعتم پیاده روی سریع بکنم😃😃والیبالم هس تو ورزشام😊و رقص💃💃

2738
سلام علکم خوشگلا😍سلام علکم دلبرا🤩اها اها 💃💃اها اها💃💃 بچه ها من دیروز رفتم کمک مادر شوهرم اسبا ...

بسلامممتی میری شمال؟

هوا سرده ها لباس ببری ارمان ک اونجا ناجور سرما خورده

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
بسلامممتی میری شمال؟ هوا سرده ها لباس ببری ارمان ک اونجا ناجور سرما خورده

نه میریم اردبیل😍اونجا خیلی سرده کاپشن وسویشرت ورداشتم😃بعید نیس وسط تابستون برف بیاد😁

۷۳😭😢😢😢منم دو ماه رو ۷۳ گیر کردم🤐خاک تو سررررر😤با رژیم شوک بامداد یه کیلو کم کردم😍اگه می پرسید ...

اخه جدی میگی تو رو خدا راس میگی 

الهی فدات بشم من 

خدا کنه کم شه وزنم خیلی خسته شدم خیییلی 

ولی سایز خیلی کم کردم

ورزش هاتو تغيير بده حتي ميتوني مواد غذائي رو هم تغيير بدي بازم خوبه سايز مهم تره

من ورزشو چکار کنم 

حلقه میزدم 

گاهی اوقات پیاده روی 

چالش 

از بس اعصابمو خورد کرده مغزم هنگ واقعا دیگه نمیفهمم 

محدثه جان 

دیذوز بود فک کنم 

گفتین سیر با اب میخورین تاثیر داره منم از فردا بخورم

2706