2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست
ببخشید الهه جون دل ورودمون اینقد بی جنبه بود    

خخخ نه عزیزم حق دارید رژیم سریع بدرد دوره ی طولانی نمیخوره همون دوسه روز کافیه بیشترش بدن رو ضعیف میکنه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیشبم سوال پرسیدم کسی ج ندادمن دوهفتس استپ شده وزنم میشه کمکم کنید خواننده خاموش سایت هستم.

👈🏻👈🏻👈🏻 رژیم شوک

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
@بامدادخمار   @اناهیتاجونی   مرسی که گفتین فکرم درگیرش شده بود

خواهش عزیزم خیالت راحت اون جاش امن امن

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
2728

بچها من الان ماسک سفیده تخمرغ با عسل زدم ببینم تا عید پوستم خوب میشه

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
عزیزم حتما ندیده کسی  پست اول رو بخون  اگه کالریت پایین تر از حد مجاز بوده رژیم شوک بگیر ...

مرسی عزیزم

من با شما پیش میرم.

رژیم شوک برنج نخورم؟

یبوست تیروئید و کم خونی ندارم. کالریهامو زیگزاگی بستم نان برنج خیلی کم خوردم.فردا وزن کنم یانه؟

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
عزیزم چند بار گفتم برنامه ها اشتباه میزنن  و اینکه اگه طبق برنامه ی ما فست و خگخ داشته باشی هم ...

من اصن خگخ نمیگیرم ایا کار بدی میکنم؟

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2740
عزیزم حتما ندیده کسی  پست اول رو بخون  اگه کالریت پایین تر از حد مجاز بوده رژیم شوک بگیر ...

سلام بامداد جون. بامداد جون من کم خونی دارم. ولی امروزو فست گرفتم برا اولین بار ببینم استوپ وزنم درست میشه؟!. یعنی کم خونی باعث استوپ وزنه؟؟

وزن اولیه۶۵وزن فعلی۵۷هدف۵۵(شروع رژیم یک اسفند۹۷)
تو فکر کردی ماها خیلی پولداریم؟  من کلاس خیاطی میرفتم اگه یادت باشه، تمام پارچه هایی که خریدمو ...

دقیقاااااااا

الان وحید اومد گفتم خون ریزی کردم

گفت چکار کنم شام چی داری😭😭

گفت این تخمکا ک چیزی نیس ادا درمیاری

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀

من استرس فردا را گرفتم میترسم کم نکرده باشم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
کاش حداقل پولش رو پس انداز میکرد برای خودش 😶  اینجوری شوهره بره با پولش عیاشی وخوشگذرونی هر و ...

😖😖😖😖کاش وحید دم دستت بود

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀
2706