2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست
سلام چرا برا من اینقد کم گفت کالریمو .

عزیزم چند بار گفتم برنامه ها اشتباه میزنن 

و اینکه اگه طبق برنامه ی ما فست و خگخ داشته باشی همین فرمول درسته که استاپ هم نمیکنی ولی اگه کالری یکنواخت داشته باشی و زیر هزار حتما استاپ وزن داری  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
چی بگم الهه منم واسه همین دعواش کردم دیگه پستمو ندیدی؟  میگم الهه یه سوال من وقتی امپول میزن ...

نه بابا دردش نمیاد 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهم نگید نخور😰دلم خیلی میخواد بخدا

رژیم داری اگه داری ضعف کردی برو بخور بعد بامداد جون گفت دیگه نگیرین اذیت میشین

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
بهم نگید نخور😰دلم خیلی میخواد بخدا

بخور عزیزم ولی فردا از کالریت کم کن و ورزش کن 

2728

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

بچه ها من احساس میکنم دارید اشتباه میکنید بنظرم دیگه از فردا رژیم سریع نگیرید همتون ضعیف شدید و گناه دارید ☹️

ولش کنید بابا حالا دوکیلو کمتر کم میشید که اصلا تو ظاهر زیاد تاثیر نداره لطفا دیگه از فردا رژیم سریع رو نگیرید 

فردا که یکشنبه س وزن کشیه بعدش دوروز تثبیت بگیرید و سه شنبه بافست برگردید به کالری شماری معمولی خودمون 

من هم اگه رژیم سریع رو گذاشتم بخاطر اسرار خودتون بود ولی اشتباه کردم معذرت میخوام بنظرم همون دوره ی اولش کافی بود و باید کار خودمو میکردم و چند روز آخر عید میزاشتم تو برنامه 😇

این اضافه وزنتون یه شبه جمع نشده که یه شبه از بین بره 

خدایی کالری شماری خودمون خیلییی خوبه همه چیز میخوریم کلی هم سرحالیم 

عید هم یه تعطیلیه که قرار پشت سر بزاریم بعدش هم کلی وقت داریم که به وزن هدف برسیم  

عید_بیجعول_ننگ_به_# نیرنگ_تو#  ‍  

اینو چندتا صفحه میزارم همه ببینن

نه ضعف ندارم ولی جشن دندونی دخترمه دلم کیک میخواد

خخخخ. اوضاع و احوال ما گشنهام خنده دار   

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
2740
امضامم برداشتم نگیرید دیگه 👅🔫

ببخشید الهه جون دل ورودمون اینقد بی جنبه بود  

من دیشبم سوال پرسیدم کسی ج ندادمن دوهفتس استپ شده وزنم میشه کمکم کنید خواننده خاموش سایت هستم.

عزیزم حتما ندیده کسی 

پست اول رو بخون 

اگه کالریت پایین تر از حد مجاز بوده رژیم شوک بگیر 

ورزشت رو بیشتر کن و مولتی ویتامین بخور 

یبوست تیرویید و‌کم خونیت رو هم چک کن 

2706