2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805057 بازدید | 290067 پست
عید توام مبارک عزیزم😍😍😍😍 عالیههههه  منم روزه ام لش افتادم😥😥

منم پارسال محیارو شیر میدادم تازه ام شروعیده بودم رژیما

همه اش خواب بودم یا ممه میدادم🤐

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
ببخشید من زیاد سر درنمیارم چون تازواردم وسایت زیادنمیام الآن باید چیکارکنم وزنم63میخام کم کنم

عزیزم عضو جدید نمیگیریم ❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙بچه های آبی ۳ ب گوش❎❎❎❎❎❎❎❎❎

فردا روز وزنکشیه 💃💃💃💃💃💃💃💃💃

فردا تا ظهر وقت دارین ک وزن کنید و ب من اعلام کنید❤

۱-امروز حتما فست باشید😃

۲-غذاهای سنگین و شور باعث میشه وزنتون بیشتر بشه😦

۳-یک ساعت بعد از بیدارشدن وزن کنید😊

۴-بعد از اجابت مزاج وزن کنید😊😊

۵-حتما منو تگ کنین😘😘😘

۶_چون کسی روزه نیس از ۱۰ شب به بعد چیزی نخوره که ۱۲ ساعت ناشتا باشه حتما ☺️

۷_من تا ساعت ۱منتظر وزناتون میمونم از ۱ به بعد هر کس وزن داد اخطار داره 😥

حتما و حتما ۱۲ ساعت ناشتا باشین و بعد وزن کنید نماز روزهاتون قبول و عیدتون پیشاپیش مبارک 😍

کاهشاتون پیش پیش مبارک 😁

@mamanali95    

@viddaaa    

@زهرا14    

@zahra1376    

@setaesh    

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙بچه های آبی ۳ ب گوش❎❎❎❎❎❎❎❎❎ فردا روز وزنکشیه 💃💃💃💃💃💃💃💃💃 فرد ...

@gayran    

@barankhanomi    

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
سلام الهه جان خوبی عزیزدلم؟ دوتا سوال داشتم یکی اینکه کالری شماری برای آقایون فرمولش چطورمیشه؟ دیگ ...

سلام عزیزم قربونت تو خوبی 😘😘❤️

برای اقایون همون وزن ضربدر بیست منهای صد با فست و متهای دویست بدون فسته فقط فستشون ۶۰۰ کالری هست 

یکشنبه میتونه عضو بشه فقط اگه قرمز هست بقیه ی گروه ها دیگه عضو نمیگیرن فقط گروه @عروسترکم    

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
آره گفتم بهش دکتر گفت استرس ناراحتی و عصبانیت برات سمه دیگه نمیزاره عصبانی شم خدارو شکر دکتر گفت عصب ...

محدثه تگ نمیشی اگه خواستی وزن بگی چند تا بالاتر پست گذاشتم بخون 

2740
سلام خوفی عزیزم😂 اینستا خوب راحت تر بالا میاد. اما نی نی سایت جون میکند.

سلام شکوه جون قربونت 😘😘❤️

سلام عزیزم امتحان میکنم اصلا یادم نبود با کاهو لقمه بگیرم

عزیز دلم چند تا بالاتر پست گذاشتم تگ نمیشی بخونش

@سمیه1396    

گزارش#  

3.خرداد

صبحانه:30گرم 4شیره،20گرم ارده،45گرم تافتون،145گرم شیر 3 درصد چربی

میانوعده:پاپ کورن پنیری و سرکه ای و کچاپ قاطی پاتی،15تا پسته،+10گرم بادوم شور،10گرم تخمه ژاپنی،21گزم نخودچی دوآتیشه(پریود بهم حمله کرده بود منم ب اینا حمله کردم😆)

ناهار:20گرم پنیر معمولی،50گرم تافتون،1خیار

شام:3تا تیکه کباب شامی با فلفل دلمه ای بدون نون

بعد شام:1سیب،1هویج،4تا خرما،2تا لیوان چای

کالری مجاز:1275

کالری مصرفی:1367

ورزش:یه چالش بازو

چالش دراز و نشست انجام شد

چالش حذف قند مصنوعی انجام شد

آب7تا لیوان

مولتی ویتامینم میخورم الان

🚨🚨سمیه میگم فردا روز چهارم پریودم باید وزنم را اعلام کنم؟

خودتو_دوست_داشته_باش#  ‍ چرا؟ چون همین(خودت)همیشه همه جا باهاته،بهش افتخار کن

چالش_انگیزه# آقااا ی وقتایی ام اگه انتحاری زدید یا زبونم لال ی سری ب زولبیا بامیه زدید و... خلاصه نگید من ک خراب کردم بذار10تا دیگه ام بخورم؛ ب عذاب وجدان و اون نتیجه وحشتناکش نمی ارزه

گروه آبی🥲     وزن اولیه:۷۳.۵۰     وزن هدف:۶۷      قد:۱۷۰                                      
دوباره بزارن ک عالیهه😂😂😂😂

😆😆😆😆😆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@سمیه1396     گزارش#   3.خرداد صبحانه:30گرم 4شیره،20گرم ارده،45گرم تافتون،145گر ...

عالیی بودی‌گلم👏👏👏👏

واقعا درسته..👌👌

دقیقا مث یه زخم مینونه که یه زخم را بدن تحمل میکنه و زودی خوب میشه ولی وقتی تعداد زخم های بدن بیشتر بشه، هم دردش بیشتر ه و هم دیرتر خوب میشه😆😆😆یه مثال دردناک زدم

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
کپی کنم🤕؟ سپیدههه

من بدبخت چیکار کنم کپی هم کنم اعضام تگ نمیشن بجز ۵ نفر

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
وایییییی سمیه جون سرگروهه خودم دیدمت بلاخره😍😍😍😘😘😘خیلی باربی وخوجمله اندامت الان دقیقاً چی روآب ...

زهرا جونم اینو بخون https://www.ninisite.com/discussion/topic/2190705/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامداد-خمار-تاپیک-جدید?postId=137383490

هر کی بهت وزنشو میگه بنویس و خودت اینجوری لیست بنویس و وزنشونو فقط وارد کن 

لیست قبلی زیبا رو تو تاپیک وزن ببین برای وزن هفته پیش بچه ها 

بازم سوالی داشتی از من یا سمیه جون بپرس❤️