2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805608 بازدید | 290067 پست
مثلن من نان لواش دو کف دست میشه.با ی قوطی کبریت پنیر البته کمتر.چای با ی دونه خرما

اگه ترازو دیجیتال باشه عالیه،دیگه همه چیو به گرم وارد میکنی دقیقتره

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
سلام چیطوری مامان توپولو😍😍😍نی نی چطوره؟ عسک بزال دوس دالم😳😳😳

ممنون عزیزم😍خوبیم هردو

ایشالا فردا😁

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من زیاد شمارو اینورا ندیدم مشکوک میزنی 🤔🤔🤔شاید وقیحی.😂😂😂😂 بزار همه اومدن فردا میزارم😛😛😛

مریم جون همه تقریبا رفتن ایناییم که اینجان عضو جدیدن😊البته نگار جون وبقیه هستن کماکان ماری جونم هست فک کنم زود خوابیده امروز

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2731
خب خب حالا من بگم این بلغور گندم که شما میگین جنوبیا بهش میگن گِبِنه طرز تهیش اول بلغور رو حرارت ...

چه جالب باید خوشمزه باشه

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
ما تبریزی ها میگیم خشیل شما کجایی هستی عزیزم؟؟؟؟

خخخخخ شوهرم منم ترکه..هر وقت برنجم ی خورده بددر میاد میگه شده مثه خشیل

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
عزیزم اگه اشکال نداره بگو قدت چنده؟منم80کیلوام تازه میخام شروع کنم قدم155

ن عزیزم چه اشکالی

منم قدم ۱۵۵هست وقتی ک خیلیا بهم گفتن چااااااق شدی رفتم رو ترازو ۸۰بودم🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤😭😭😭😭😭😭😭😱😱😱😱😱یعنی عمق فاجعس با این قد ۸۰باشی.این شد ک تصمیم گرفتم فکری ب حال خودمو سلامتیم کنم.قبلن۴۸کیلو بودم.ازدواج کردم ۵۵ شدم.ولی بعد از دوبار زایمان پرخوری.....

ارادتو قوی کن و سعی کن طبق بچه ها پیش بری.کالری مجازتو درست استفاده کن

2740
اگه ترازو دیجیتال باشه عالیه،دیگه همه چیو به گرم وارد میکنی دقیقتره

اره ب خدا خسته شدم از بس همه چیو تقریبی زدم.حتما این هفته میخرم

سلام صبح همگی بخیر🌹🌹🌹

کالری سحریم شد۳۱۰تا،بلغورگندم هم واقعا خوشمزه شد 😋😋😋اصلا فکرشو نمیکردم

من یکم روغن ریختم پیازچه رو توش سرخ کردم گوجه نگینی ریختم‌وتفت دادم،بعد زردچوبه نمک وفلفل ریختم😊😊بلغور اضافه کردم یه استکان آب مرغ هم ریختم روش کذاشتم به جوش بیاد بعد زیرشو کم کردم گذاشتم قشنگ دم بکشه😍😍😍

راسی بچه ها من دیروز نتونستم وزن کنم خونه خواهرم بودم وبه ترازو دسترسی نداشتم😕😕

امروز خودمو وزن کردم 😍هفته پیش۶۹.۹بودم،امروز باوجود یبوست شدید😷😷😷۶۹بودم،

فعلا امضامو تغییر نمیدم انشالله یکشنبه آینده به هدف اولم میرسم اونوقت تغییرش میدم😍😍😍😍😍

@marri__21   افطار کنی درست میشه عزیزم،منم بچم دیوونم کرده ماه رمضونی با بچه ادم داغون میشه م ...

اره والا عصاب ادم خیلی خورد میشه منکه از امروز پریود شدم 😁😁😁تا چند روز راحتم

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
@marri__21   عزیزم یادته یه نفر بودبلغور درست کرده بود نمیدونم کیه که تگش کنم😊،میخوام برای سح ...

گلم ارشیدا بود ک خودش جوابتو داده....ببشخید من دیشب یکن سرم شلوغ شد دیگه ان نشدم شرمنده❤❤

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
2706