2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804831 بازدید | 290067 پست

خب خب

حالا من بگم

این بلغور گندم که شما میگین جنوبیا بهش میگن گِبِنه

طرز تهیش

اول بلغور رو حرارت میدن خالی خالی تا یه کم برشته بشه و رنگش قهوه ای بشه

بعد آب میریزیم روش در حد کته درست کردن

بعد که آبش جمع شد دمش میدیم

خیلی هم خوشمزه میشه

جنوبیا با خورشت بادمجون یا قلیه ماهی میخورن

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کالری مصرفی ۷۰۰

کالری سوزیییی ۰

درد و خ و ن ریزی زیاد شده نمیتونم ورزش کنم🤦‍♀️

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

من کالری مجازم1500 تاس امروز1200 تا خوردم دیگه گرسنه م نیست حالا اشکال داره کمتر بشه؟

یه ساعتم دوچرخه سواری کردم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
من کالری مجازم1500 تاس امروز1200 تا خوردم دیگه گرسنه م نیست حالا اشکال داره کمتر بشه؟ یه ساعتم دوچر ...

فک نکنم 

ولی از فردا طوری برنامه بریز که نهایت تا ساعت 9شب تمامش کنی

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
اره عزیز دلم خوبه.ولی جاش مونده دیگه..خدا بهم رحم کرد

عزیزم اگه اشکال نداره بگو قدت چنده؟منم80کیلوام تازه میخام شروع کنم قدم155

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

میخاستم براتون عکسمو بزارمااااا

نیستین نمیزارم  👧

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
ما بلغور گندم و یه جور دیگه میپزیم با اب و یه مقدار نمک میزاریم بپزه نرم‌نرم شه در حد شعله زرد بعد ...

إ مامانم بلغورومیزاره بپزه بعد به جای شیره انگور شیر ویه کوچولرو نمک میزنه ماما بهش میگیم خشیل😀😋😋با دارچین وشکر میخوریمش  

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
سلام عزیزم..انگار من ترازو ندارم کرفس همه چیو تقریبی میزنه واسم. مثلن الان افطار شما ک مثه صبحانه م ...

من ۲۰گرم سنگگ داشتم+۱۴گرم پنیر کم چرب +۳۲گرم طالبی که شد ۹۰ تا

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
بذار🤪🤗😂

من زیاد شمارو اینورا ندیدم

مشکوک میزنی 🤔🤔🤔شاید وقیحی.😂😂😂😂

بزار همه اومدن فردا میزارم😛😛😛

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2706