2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805299 بازدید | 290067 پست

تازه نون کمتر خوردم

فقط شب آرزوها یه کم حلوا خوردم...رسم داریم حلوا میپزیم میبریم سر خاک

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
سلام صبحتون بخیر

سلام عزیزم بابت دیروز خیلی بهت تبریک میگم انشااله همیسه دلت شاد باشه و خیلی زود به خوبی و خوشی کوچولوتو بغل کنی 😙😙😙😙😙😙😙😙

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دشوری رفتم آره... ورزشم که خیلی وقته نداشتم این هفته یه تکونی دادم به کیون هفته پیش 1.100 کاهش...ا ...

دیگه نزدیک عیده نمیتونم بگم این هفته رعایت کن ببین چی میشه...پس دیگه برا عید ایشالا برو تثبیت امضای بامدادم بخون برا تثبیت تو عید تا بعد ایشالا میای کاهشت خوب میشه

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2728
سلام عزیزم بابت دیروز خیلی بهت تبریک میگم انشااله همیسه دلت شاد باشه و خیلی زود به خوبی و خوشی کوچول ...

سلام مریم مهربونم 

خوبی عزیزم؟

مرسییییییی فدات شم😍😍😍😍

انشااااااااللللللله🙏🙏🙏🙏

سلام مریم مهربونم  خوبی عزیزم؟ مرسییییییی فدات شم😍😍😍😍 انشااااااااللللللله🙏🙏🙏🙏

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2740

سلام صبتون بخیررر😘😘😘 میخاسم برم خودما وزن کنم دیدم پله ها پر (ترازو طبقه پایین) منتظرم بابام ی پارو بشون بزنه بشه رفت

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

سلام خوشگلا وخوش اندامهاوبا اراده های  نی نی سایت

چند شب پیش عروسی دخترعموم بود شایدباورتون نشه ولی هیچکدوم از لباسام سایزم نشد که نشد ،شاخ دراوردم اصلا 

عجیب بود برام 

از طرفی خوشحال بودم ۶کیلو کم کردم واز طرفی ناراحت لباس مجلسیهام همه گشاد گشاد 

از مجبوری لباسا عید امسالم رو تن زدم 

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
خب پس لذت ببر ازش😊 شهرزاد دیشب بعد مدتها یه خواب عمیقی رفتم که نگو ساعت 6:30 هم بیدار شدم دیگه خو ...

فندق خواسته ی حالی بهت بده به مناسبت سونوی دیروز بیدارت نکرده 😋😋😌😌

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
فندق خواسته ی حالی بهت بده به مناسبت سونوی دیروز بیدارت نکرده 😋😋😌😌

بیدارم که کرد دوبار برای دشوری😂😂😂ولی بعدش دوباره راحت خوابم برد😁😁😁

راستی شهرزاد امروز میخوام برم آرایشگاه ابروهامو مرتب کنم

نمیدونم چرا چند وقتیه موهای ابروهام انقدر میریزه

مجبورم نازکشون کنم☹️☹️☹️

بیدارم که کرد دوبار برای دشوری😂😂😂ولی بعدش دوباره راحت خوابم برد😁😁😁 راستی شهرزاد امروز میخوام ...

مایده تو بارداری طبیعیه مادر...اصلا دست نزنی ه پهناشون...بند هم ننداز اطرافش بگو برات تیغ بزنه...

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
2706