2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805043 بازدید | 290067 پست

من امروز به خاطر يه ليوان چاى سبز فستم خراب شد😭😭

بعد از خوردن چاى سبز و دارچين انگار فشارم خيلى افت كرد

ديگه بدنم شروع كرد لرزيدن و سرد سرد شدم

به زور خودمو رسوندم اشپزخونه

كلى شيرينى خوردم كم كم بهتر شدم

نميدونم چرا با خوردن چاى سبز همچين ميشم😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.من روزه گرفتم امروز نیم ساعت قبل اذان بیدارشدم چند لقمه خوردم ولی کالریش کم بود اشکال نداره اون ...

@شهرزاد93    

عزیزم میشه جواب منو بدی ممنون

وزن فعلی 55.300                                 ممنون از بامداد خمار و تاپیک خوبش😍💜💜💜
من امروز به خاطر يه ليوان چاى سبز فستم خراب شد😭😭 بعد از خوردن چاى سبز و دارچين انگار فشارم خ ...

عزیزم احتمالا فشارت به طور طبیعی پایینه چای سبز هم فشارو پایین میاره رو تو اثر مضاعف داشته من اکثر روزا ۲ لیوان میخورم اما افت فشار ندارم. اگه اینجوریه یا با چیز شیرین مث خرما بخورش یا دمنوشای دیگه رو جایگزینش بکن

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2728
مبیناجون نصب هم بکنی فایده نداره چون پرداخت درون برنامه ای داره و با اینترنت خارج از ایران نمیتونی ا ...

اره عزیزم نصب کردم ولی غذاهای ما رو نداره مثلاقورمه سبزی و ...

ولی جدا جدا میخوام حساب کنم از این به بعد 

ممنون واقعا برنامه خوبیه دیروز تاحالا ازش استفاده میکنم 

اره میدونم اوناام شهرقدسن. واقعا تو مدرسه های دولتی تعداد خیلیییی زیاد اصا وقت نمیکن معلم چیزی بگ.

دولتی که اصلا ‌ ابوریحان تو امام زادس‌‌ معروفه‌ .‌

میگن از همه ی مدرسه ها بهتره‌ یکی ابوریحان ‌ یکی شکوه رضوی‌ . خیلی این دو تا رو تعریف میکنن ‌ . 

ابوریحان خیلی هم سخت گیری میکنن ‌ .

منو برای موهای پسرم سرویس کردن 😫😫‌ .

منم دیگه محلشون نمیدم

تیکر هدفمیییی   

سلام دخترااااا 

منم امروز فستم تاالان 1سیب زرد کوچک +1عدد نارنگی کوچک +همون سبزی ک گفتم (توله)

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
وای من ناهار نتونستم خودمو کنترل کنم و به سوپ قانع باشم دو کف دست نون بربری ام خوردم.تا الان شد۶۵۰تا ...

نوش جونت عزیزم. منم تا الان فک کنم 500 تام پر شده باشه😞 دارم میرم بیرون تاشب نیستم اداروشکر دسترسی بغذا ندارم😆 واسه شام هم  یه لقمه هوا میذارم لای آب و والسلام😆😆

2740
خیلی خوب کم کردید منم تو یک ماه حدود ۵ کیلوکم کردم ولی گیر کردم تو ۷۳ کیلو دو هفته اس ..من متابولیسم ...

منم خگخ نمیگیرم😐

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
عزیزم قرص چی‌مصرف می‌کنی 

قرص لیمو وزیره.چون گیاهی هستش واینقد تحقیق کردم درموردش که عوارض نداشته باشه خریدم.خداروشکرباخوردنشون مشکل معدم رفع شده.بدون ورزش تو یه ماه بااین قرص دوکیلو کم میکنه ادم باوررزش ورژیم ۴کیلو.من وزنم زوداومده پایین فکرکنم مصرف این قرصا بی تاثیرنبوده

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
قرص لیمو وزیره.چون گیاهی هستش واینقد تحقیق کردم درموردش که عوارض نداشته باشه خریدم.خداروشکرباخوردنشو ...

عكسش واسه منم ميزاري

خدايا واسم نيني جونم سالم نگه دار ...به همه منتظرا ني ني سالم بده 😍😍😍

سلام خوبین فستتون بخیر باشه منم فعلا ۱۴۷ کالری مصرفیم دوتا تخم مرغ ابپز یکیش بدون زرده سه تا تیکه پرتقال ویک شکلات شیری فعلا تا شب خدا بخیر کنه گشنم نشه الانم دارم میرم ورزش  

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
2706