2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805054 بازدید | 290067 پست
دولتی که اصلا ‌ ابوریحان تو امام زادس‌‌ معروفه‌ .‌ میگن از همه ی مدرسه ها بهتره‌ یکی ابوریحان ‌ یکی ...

امسال پیش دبستانی .باش بهش میگم .ممنونم عزیزم

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عكسش واسه منم ميزاري

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
سلام منم میخوام به جمعتون اضافه بشم..فقط لطفا میشه بگین کدوم کالری شمارو نصب کنم بهتره؟😊

سلام عزیز‌ توضیحات اول صفحه رو بخون بعد هر سئوالی بود بپرس 

برنامه ها هم فرقی نمیکنن‌ . همه خوب هستن ‌ یا کرفس یا مانکن

تیکر هدفمیییی   
عكسش واسه منم ميزاري

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2738

ازالناز که رقصنده هستش یکی پرسیده بود برای اب کردن شکم غیرورزش چکارکنیم که استوری گذاشته بود بعد ناهاروشام یه قاشق زیره پودرشده بااب بخوره.من شنیدم زیره پوست وچروک میکنه راسته یانه؟؟؟

بچه ها قدم شمار نصب كردم 5000 قدم رفتم الان ميخام استپ بزنم قطع شه همچين گزينه اي نداره اصلا،، از برنامه ميام بيرون گوشي دستمه راه ميرم دوباره ميرم تو برنامه ميبينم قدم داره ميشمره؟؟ چيكار كنم؟؟؟😤😤

سلام عزیز‌ توضیحات اول صفحه رو بخون بعد هر سئوالی بود بپرس  برنامه ها هم فرقی نمیکنن‌ . همه خو ...

سلام گلم‌...اخه یجا گفتن که مانکن کالری بیشتر میزنه ازاون لحاظ پرسیدم 😊

بچه ها قدم شمار نصب كردم 5000 قدم رفتم الان ميخام استپ بزنم قطع شه همچين گزينه اي نداره اصلا،، از بر ...

عزیزم دکمه مکث داره الان برات شات میگیرم

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم