2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805007 بازدید | 290067 پست
برای خودت بگیر یادداشت کن ان شاالله از ماه بعد دوتا شو باهم بذار 

مهديه جون درباره نظر سنجي الهه جون

من اينستا ندارم و تازه به اينجا عادت كردم

اگر ميشه لطفا بمونيم همينجا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

@sepiiiiiideh    

گزارش#  

۸۴#روز مانده تا خوش اندامی

صبحانه:نخوردم

🍠🍌🍎🍇🍆🍅🍋🍊🍏🍈🍉🍐🍑🍒🍓🍍🍄💪

نهار:نان سه و نیم کف دست،(۱۹۹/۵کالری)،نیمرو یک عدد(۱۲۵کالری)،نصف گوجه(۱۲/۵کالری)،یک لیوان دوغ محلی(۹۶کالری)

🍄🍍🍓🍒🍑🍐🍉🍈🍏🍊🍋🍅🍆🍇🍎🍌🍠💪

میان وعده در کل روز:آدامس یک عدد(۵کالری)،کاکائو۱۶/۵گرم(۳۷کالری🙈🙈🙈نتونستم نخورم😢😅)،بستنی یک عدد(۱۴۵کالری)،نصف کروسان(۷۵/۵کالری)

🍠🍌🍎🍇🍆🍅🍋🍊🍏🍈🍉🍐🍑🍒🍓🍍🍄💪

شام:۱۹قاشق آش رشته(۵۳۲کالری)

🍓🍒🍑🍐🍄🍍🍉🍈🍏🍊🍋🍅🍆🍇🍎🍌🍠💪

پ.ن:شام ما شنیسل مرغ بود خیلی خودما نگه داشتم و نخوردم چون تو چالش فست فود هم بودمممم به جاش آش رشته خوردم دارم میسوزممم😭😭😂😂،ولی چالش قند و شیرینی رو امروز رعایت نکردم 🙉🙈🙊
چالش آب:دولیوان
ورزش:درس داشتم نتونستم😯

روز دومم مبارک همتون😛😌😅💖

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
📣📣📣📣📣📣 بچه ها لطفا توجه کنید  هر ماه باید یکی دوبار تاپیک بترکه بی دلیل و با دلیل نصف رو ...

عزیز چرا تلگرام نمیذارید 

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             

@شیرین_آردا    سرگروه جون برم یا بمونم ؟؟؟؟؟  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘

@مامان_الیساهستم2       سلام گلم 😍

84روز مانده تا هدف💪💪💪💪

گزارش#  

ن: چهار تا شیرینی خوردم 😥بعد از مدتی اونم شوهرم از بس اصرار کرد نتونستم نه بگم 😭کالریش شد631

ش:که خیلی زود خوردم برنجی بود من نخوردم بجاش بادمجان و نون خوردم که کالریش 723

کالری مجاز 1380

کالری مصرفی1354

یکساعت حلقه زدم 

5مین رقص 

درازو نشست ..

اب 10لیوان 

از امروزم  اصلا راضی نیستم بخاطر شیرینی 😕😔😥

عزیزم بی زحمت  چندتا چالش شکمی بهم میگی اونا رو انجام بدم به جز حلقه و درازونشست دیگه چیا برم برنامه ای هست مخصوص شکم که خودتون راضی باشین  بگین دانلود کنم ممنون 💗💗💗

2738
2706