2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804883 بازدید | 290067 پست

ورزش روز فرمدهی باتسن یدونه موز هم خوردم اون وسط 

@سمیه1396  

@sanaz718    

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍

هوووررررررررااااااااا

چقد غصه خوردما 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت عزیزم خیلی عالی کم کردی 😘❤️ فکر کنم خودمونم نباشیم دیگه اینجا 

ممنونم ... چرا نباشین میخاین اسباب کشی کنین ؟؟؟؟😍😍😍😍

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘

گزارش#  

صبحانه:نون+پنير+گردو

ناهار:املت و دلمه يه كوچولو+لواش

عصرونه:١٠ گرم كيك خودم پز +چاي+هندونه

شام:جوجه

مصرفي و مجاز:٧٠٠ 

ورزش فقط حلقه و چوب

اب تا اخر شب ٨ تا شايدم بيشتر شه

راستي كيكو توش شكر نريختم بجاش مربا البالو درست كردم از شربته اون ريختم خيلي خوب شده بود

@سمیه1396    

@mamanali95    

🥀🌈
2728
قربونت عزیزم خیلی عالی کم کردی 😘❤️ فکر کنم خودمونم نباشیم دیگه اینجا 

چرا آخه  تایپک که برگشت 

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     
اشکال نداره عزیزم بخور  من کی گفتم نون نخور؟؟

اخه تو امضا خوندم این چند روز مردم از بی نونی 😂

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰

📣📣📣📣📣📣 بچه ها لطفا توجه کنید 

هر ماه باید یکی دوبار تاپیک بترکه بی دلیل و با دلیل نصف روز وقتمون رو بگیره تا لطف کنن جواب بدن

عضو میگیریم یه مشکل داریم عضو نمیگیریم باید توهین و حرف هارو تحمل کنیم هیچ حرفی هم نباید بزنیم که تاپیک نترکه و بهمون نگن بی ادب و نامحترم 😏 

ما اینجا تاپیک رژیم داریم هدفمون بجز کاهش وزن و زندگی سالم چیز دیگه ای نبوده با کسی هم دشمنی نداشتیم نمیدونم چقدر منو شناختید ولی سعی کردم اینجا به هر شکلی شده انرژی مثبت بدم  

تا الان خیلی تاپیک ترکیده هر بار گفتیم اشکال نداره ادامه میدیم ولی ادم جایی که ثبات نداره خیالش راحت نیست 

بنظرم اگه یه پیج تو اینستا داشته باشیم همونجا گزارش و وزن و برنامه رو ادامه بدیم خیلیی بهتره توضیح هارو هم پست میکنم یا میزارم تو هایلایت اینهمه محدودیت هم نداره همه هم میتونن عضو باشن 

اگه اینستا ندارید هم اشکال نداره فقط یه اکانت درست کنید و از تو لینکی که میزارم یا از گوگل راحت میتونید بیاید ( بهتون با عکس یاد میدم ) اصلا نیازی نیست برنامه رو نصب کنید 

من تو واتساپ و برنامه های دیگه نیستم و اگه یسری بچه ها هم نداشته باشن نمیتونن بیان ولی اینستا رو میشه نظرتون رو بگید 

اگه موافقید پیج رو بزارم و توضیح بدن چجوری بدون نصب اینستا بیایید 

@سمیه1396   @مامان_الیساهستم2   @tamana366   @شیرین_آردا   @مهدیه24   لطفا به بجه هاتون بگید نظرشون رو بگن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
📣📣📣📣📣📣 بچه ها لطفا توجه کنید  هر ماه باید یکی دوبار تاپیک بترکه بی دلیل و با دلیل نصف رو ...

@pari95   @sepiiiiiideh   @sanaz718    

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
@قرمزی78    اولین اخطار برای ندادن گزارش ❌ @مامانه_سیدکوچولو اولین اخطار برای ندادن گ ...

عزیزم من دیشب ریپیلای بهش میکن نمیدونم کردم ساعت ۹گزارش دادم من نمیتونم تگ کنم از اخرین پیامت به من جوابتو گزارش دادم عزیزم

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
بچه های قرمز ❤❤❤❤❤❤❤❤ تورو خدا سر موقع بیاید خودتون 🤕 من باید هی تگتون کنم تا بیاید منظم باشید ❌❌ ...

تبریک به ما که تاپیک برگشت❤️❤️❤️

پری جون دلم من سایز نزدم از اول اجازه بدی از هفته ی دیگ شرکت کنم که سایزمو بگیرم و یکشنب رد بشه 

واینکه ببخشید انقدر حرصت میدیم ما چشششششم رعایت شدید بیشتری میکنم  از این به بعد 😍😍😍😍😍

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
📣📣📣📣📣📣 بچه ها لطفا توجه کنید  هر ماه باید یکی دوبار تاپیک بترکه بی دلیل و با دلیل نصف رو ...

تو اینستا ک نمیشه مث ایتجا گزارش بدیم و با سرگروهامون در ارتباط باشیم 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706