2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804878 بازدید | 290067 پست
برای خودت بگیر یادداشت کن ان شاالله از ماه بعد دوتا شو باهم بذار 

مهديه جون درباره نظر سنجي الهه جون

من اينستا ندارم و تازه به اينجا عادت كردم

اگر ميشه لطفا بمونيم همينجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

@sepiiiiiideh    

گزارش#  

۸۴#روز مانده تا خوش اندامی

صبحانه:نخوردم

🍠🍌🍎🍇🍆🍅🍋🍊🍏🍈🍉🍐🍑🍒🍓🍍🍄💪

نهار:نان سه و نیم کف دست،(۱۹۹/۵کالری)،نیمرو یک عدد(۱۲۵کالری)،نصف گوجه(۱۲/۵کالری)،یک لیوان دوغ محلی(۹۶کالری)

🍄🍍🍓🍒🍑🍐🍉🍈🍏🍊🍋🍅🍆🍇🍎🍌🍠💪

میان وعده در کل روز:آدامس یک عدد(۵کالری)،کاکائو۱۶/۵گرم(۳۷کالری🙈🙈🙈نتونستم نخورم😢😅)،بستنی یک عدد(۱۴۵کالری)،نصف کروسان(۷۵/۵کالری)

🍠🍌🍎🍇🍆🍅🍋🍊🍏🍈🍉🍐🍑🍒🍓🍍🍄💪

شام:۱۹قاشق آش رشته(۵۳۲کالری)

🍓🍒🍑🍐🍄🍍🍉🍈🍏🍊🍋🍅🍆🍇🍎🍌🍠💪

پ.ن:شام ما شنیسل مرغ بود خیلی خودما نگه داشتم و نخوردم چون تو چالش فست فود هم بودمممم به جاش آش رشته خوردم دارم میسوزممم😭😭😂😂،ولی چالش قند و شیرینی رو امروز رعایت نکردم 🙉🙈🙊
چالش آب:دولیوان
ورزش:درس داشتم نتونستم😯

روز دومم مبارک همتون😛😌😅💖

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
📣📣📣📣📣📣 بچه ها لطفا توجه کنید  هر ماه باید یکی دوبار تاپیک بترکه بی دلیل و با دلیل نصف رو ...

عزیز چرا تلگرام نمیذارید 

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             

@شیرین_آردا    سرگروه جون برم یا بمونم ؟؟؟؟؟  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘

@مامان_الیساهستم2       سلام گلم 😍

84روز مانده تا هدف💪💪💪💪

گزارش#  

ن: چهار تا شیرینی خوردم 😥بعد از مدتی اونم شوهرم از بس اصرار کرد نتونستم نه بگم 😭کالریش شد631

ش:که خیلی زود خوردم برنجی بود من نخوردم بجاش بادمجان و نون خوردم که کالریش 723

کالری مجاز 1380

کالری مصرفی1354

یکساعت حلقه زدم 

5مین رقص 

درازو نشست ..

اب 10لیوان 

از امروزم  اصلا راضی نیستم بخاطر شیرینی 😕😔😥

عزیزم بی زحمت  چندتا چالش شکمی بهم میگی اونا رو انجام بدم به جز حلقه و درازونشست دیگه چیا برم برنامه ای هست مخصوص شکم که خودتون راضی باشین  بگین دانلود کنم ممنون 💗💗💗

2706