2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806079 بازدید | 290067 پست
😂😂😂😂. اکشن شد😀😀

😂😂😂😂😂 واقعا اکشنی هس...خداییش  درد هم داره😆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
خوشمزه میشه بدنیست مادرشوهرم تازگیا چربی وفشارش بالارفته دکتربهش گفته فقط گوشت سفیداستفاده کن اونم ا ...

چه جالب👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهساااا😳😂 باش😔ببینم چه کار میتونم بکنم 😞

همووون مهدیس😆

ممنون همسرم میخواد رزیم بگیره ولی کارش خیلی سنگینه نمیتونه فست بگیره ورزشم چون کارش سنگینه خسته می ...

عزیزم برای آقایون فرمولش فرق میکنه ازفندق فسقلی بپرسی بیشترکمکت میکنه 😍

@فندق_فسقلی   فاطمه جون دوستمونوراهنمایی میکنی👆👆😘

2731
اره والا تو دنيايه مجازي اينن واي بحاله واقعيت

اره دیگه ادما با هم فرق میکنند🤒

چند روزه ول کردم ناخواسته اما امروز دوباره شروع کردم بعد چند روز  ورزش کنم

خوب چرا از پیشگیری استفاده نکردی😂😂😂

خواسته یا ناخواسته ، مسئله این است😆

سلام سمیه جونم @سمیه1396    

این برنامه من برا دوماه آینده اس. سفت و سخت رعایت میکنم و گزارش میدم. این هفته هم پری ام. وزن نمیکنم

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  

@هستی،بانو  

از دیروز نیستی

من امروز گزارش نمیدم

از کالری مجازم بیشتر نخوردمد نمیخورم

میخوام واقعا این هفته جبران کنم بیام تو 74 کیلو

ولی واقعا حالم خوب نیست، چند شبه به خاطر نازگل درست نمیخوابم، توروزم خواب نداره بازم استراحت ندارم

دیگه بدنم جواب کرده

همه ی بدنم به حدی کوفته شده و درد میکنه انگار از 10 نفر مشت و لگد خوردم

واسه همین حالم جالب نیست

سلام سمیه جونم @سمیه1396     این برنامه من برا دوماه آینده اس. سفت و سخت رعایت میکنم و ...

سلام گلم

عالیه👏👏👏 

روزی ۳ تا چالش (فول، شکم، بازو)را  با هم میری یا هرکدومشو ۱ روز جدا میری

چه جالب👌

سلام عزیزم🌷🌷

گزارش# ۳/۱۶

ص:۳۰گ نان سنگک.۱۵گ نیمرو.۲۱گ خرما۱۶۴

میانوعده:شیر۲۰۰گ.شکلات تلخ۵گ.زردآلو۲۵گ.خرما۲۱گ.۱۹۵

ن:۱۰۰گ باقالی پلوبامرغ.سالاد۵گ سس۳۰۴

میانوعده:پفیلاخونگی۲۰گ.۱ق شیره انگور.۱۰گ فندق۱۹۷

ش:۵۰گ کوکوسبزی بدون نان۱۰۰

کالری مجاز۹۶۰🌷(ازامروزجدید حساب کردم احساس میکنم بدنم عادت کرده کم نمیکنم)کالری مصرفی۹۶۰

آب ۸لیوان تاالان.چالش چوب ودرازنشست تاالان فقط رفتم تازه🎈شدم حالم خوب نبود😣

سلام گلم عالیه👏👏👏  روزی ۳ تا چالش (فول، شکم، بازو)را  با هم میری یا هرکدومشو ۱ ر ...

باهم میخوام برم

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
سلام عزیزم🌷🌷 گزارش# ۳/۱۶ ص:۳۰گ نان سنگک.۱۵گ نیمرو.۲۱گ خرما۱۶۴ میانوعده:شیر۲۰۰گ.شکلات تلخ۵گ.زر ...

سلام گلم🌸

با هر ۵ کیلو کاهظ باید کم کنی از کالریت، ۵ کیلوو شده؟؟

روزای اول درازنشست نری بهتره.. به جاش یه پیاده روی اروم برو

سلام سحر جونم ناهارت کو ننه؟ صبحانه ات که عالی بود  شام برنج نخور فقط بهتره

😄😄۲ از خواب پامیشیم خوابمون ریخته بهم

شام بخاطر شوهرم برنج میذارم😔نباشه نمیخوره

خیلی از ماها مدت ها پیش مردیم تو سکوتی که هیچوقت ، هیچکس ، هیچ جوره درکش نکرد ..!💜💜💜
باهم میخوام برم

نه گلم با هم نروو.. خیلی فشار میاره به بدنت.. ممکنه یهوو زده بشی، بدنت را به ورزش زیاد عادت نده..

اینکه هر روز ولی منظم بری، بیشتر تاثیر داره.

برای مثال اینجوری:

پیاده روی+چالش شکم+ حلقه+ چالش پلانک+چالش چوب 

یه روز درمیون میتونی چالشات را عوض کنی .
رقص و پیاده روی را هم میتونی هر از چندگاهی جابه جاش کنی. 

ممنون پری جون یادم نبود کلا  @pigili   عزیزم چرا تو تاپیک وزن پست گذاشتی مگه نمیدونی ...

نه والا نمیدونم، مهمون داشتیم کلی هم کار ریخته بود رو سرم عجله ای جواب دادم اصلا نفهمیدم کدوم تاپیکه

2706