2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست
نه گلم با هم نروو.. خیلی فشار میاره به بدنت.. ممکنه یهوو زده بشی، بدنت را به ورزش زیاد عادت نده.. ...

سلاااااامممم سمیه بانووو❤❤❤

اجااازههه 🙋🙋🙋🙋

من هدفم رو عوض کردم 

میشه بیام گروه شمااا؟؟؟🤗😇

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
عزیزم برای آقایون فرمولش فرق میکنه ازفندق فسقلی بپرسی بیشترکمکت میکنه 😍 @فندق_فسقلی   فاطم ...

مرسی عزیزم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم🌸

یکشنبه هاا روز حمل و نقله😁

سرگروهت هم باید اطلاع داشته باشه و شما را یکشنبه برام تک کنه..

ریپ نشدی

@tamana366    

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام گلم🌸 یکشنبه هاا روز حمل و نقله😁 سرگروهت هم باید اطلاع داشته باشه و شما را یکشنبه برام تک ...

چشم عزیزم 

ممنونم ❤❤

زهرا جونم اطلاع دارن

پس تا یکشنبه صبر مینمایم😆😄

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
2731
چشم عزیزم  ممنونم ❤❤ زهرا جونم اطلاع دارن پس تا یکشنبه صبر مینمایم😆😄

منتظرت مینمایم.😁

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام گلم🌸 با هر ۵ کیلو کاهظ باید کم کنی از کالریت، ۵ کیلوو شده؟؟ روزای اول درازنشست نری بهتره. ...

نه عزیزجونم نشده ۳کیلوکم شدم توچالش جدید😔

چالشاروصبح رفتم نمیدونستم امروزمیشم وگرنه ورزشای دیگمم میرفتم ۵روزتاموعدم وقت داشتم😣

سلام سمیه جونم @سمیه1396     این برنامه من برا دوماه آینده اس. سفت و سخت رعایت میکنم و ...

من شنیدم حلقه زدن باعث چسبندگیه رحم ولوله هامیشه واسه همین حلقه نمیزنم

خدایا شکرت 😘
واییییی😲😲 میدونم شوخی میکنی😂😂😂به انگیزت فک کنننننن آهان یکم بیشتررررررر😀من میدونم میتونی چیزی ...

شوخی میکنم حسابی مواظبم عزیزم نمیزارم به ۷۷ برگردم

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/

گزارش#  

ص:يه پشمك لقمه حاج عبدل+چاي(٦٠)

ناهار:كوفته و ابش+نون+ماست+دوغ(٤٥٠)

عصرونه:ساقه طلايي+چاي+توت فرنگي+هندونه+گردو پسته بادوم فندق(٣٨٠)

شام:كوفته(٣٠٠)

مصرفي:١١٩٠

مجاز:١٢٤٠

ورزش نداشتم ببخشيد

ابم ٨ ليوان ميشه تا شب

@سمیه1396‍ ‍ 

@mamanali95        

@سمیه1396    

🥀🌈
ممنون همسرم میخواد رزیم بگیره ولی کارش خیلی سنگینه نمیتونه فست بگیره ورزشم چون کارش سنگینه خسته می ...

سلام عزیزم ،،،آقایون فرمولشون مثل خودمونه،،،اگه فست۵۰۰باشه اونا ۶۰۰میگیرن

خب فرمول بدون فست رو بره

به حکمتش دل بسپار 🌿