2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804974 بازدید | 290067 پست
سلام عزیزدل😘 عالی فست رورعایت کردی ورزشتم عالیه دوچرخه سواری😍😍من عاشقشم ولی بلدنیستم😳راستی معلو ...

مرسی عزیزم همیشه دوست دارم پست هات رو بخونم پر‌ از انرژی مثبت هستی و حسابی انگیزه میدی❤️😍

منم عاشق دوچرخه سواریم😍 اصلا سخت نیست اگه علاقه داشته باشی حتما یاد می گیری👍

مرسی گلی این جمله ها فقط واسه پر کردن چالش و خالی نبودن عریضه س‌ وگرنه دل خوشی از ظاهرم ندارم حالا خوبیش اینه اینجا داریم خوش هیکل می شیم کنار  هم، لاقل به هیکلم حس مثبت پیدا میکنم😄

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud

@هستی،بانو    

سلام صبح بخیر سرگروه مانکن

گزارش#

کالری مجاز 1360

کالری مصرفی 1360(100 کالری شیرافزا) 

صبحانه: 50گرم.نان بربری+ 30 گرم خامه+ 20گرم شیره خرما+ 1 لیوان شیر رژیم شیردهی(276 کالری) 

میان وعده کل روز: 55 گرم موز+ 60گرم.پرتقال+ 40گرم خرما+ 5بادام زمینی و 5 بادام درختی+ پفک(348.6 کالری) 

ناهار: 1 عدد نیمرو+ 50گرم نان بربری+ 1.5 ق غ عسل(358.5 کالری) 

شام: 300گرم خوراک لوبیا(240 کالری) 

آب 8 لیوان

ورزش: 5 دقیقه رقص+ 80درازنشست+ 60 حرکت ترکیبی ران و شکم+ 310 حرکت ران+ 30 حرکت ساق پا

خودتو_دوست_داشته_باش#

نمیدونم چرا خودمو دوست دارم🤣🤣🤣

انگیزه#

دوست دارم هرچی میخوام بپوشم، نگم که ای وای این لباسو. نمیتونم چون شکم دارم، یا چون پاهام درشته نمیتونم دامن تنگ. و چاک دار بپوشم

یعنی فقط این هفته وزن کم. نکنم😒😒😲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@barankhanomi   عزیزم دیشب گزارش دادی یا نه 😥

بله قربونت صفحه ۱۳۴۳۹ گزارش دادم عزیزم.

من سعی میکنم مرتب گزارش بدم نگین جان تگت هم میکنم نمی دونم مشکل کجاست که پیام های من توی اعلان هات نمیاد 😐

دختری دارم از جنس باران، به لطافت ابریشم، به مهربانی آفتاب، به سر زندگی نسیم، به طراوت شبنم ..              [اگر یکبار توانستم باز هم می توانم]
اکی عزیز دلم ،خوبم به خوبیت💋

سلام عزیزم

شرمنده من چند روزی نمیتونم گزارش بدم

احتمالا تا یکشنبه آینده

هروقت دسترسی داشتم گزارشامو میفرستم😙😙😙

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
2731
مرسی عزیزم همیشه دوست دارم پست هات رو بخونم پر‌ از انرژی مثبت هستی و حسابی انگیزه میدی❤️😍 منم عاشق ...

کجا دوچرخه سواری میکنی من بلدم ولی جایی نیست که برم

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
سلام سهیلا جون صبحانه تخم‌مرغ اب پز و یه کف دست نان نهار یه کف دست نان و ۱۰ تا میگو کبابی  ش ...

سلام عزیزم

خیلی عالی افرررین👌👌👌

ورزش رو سعی کن انجام بدی حتما.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
گزارش#   @mamanali95     صبحانه : نان و پنیر و کره و عسل (۴۰۴ تا) ناهار : نان و ...

مرسی گلم. عالی بود👍👍

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2738

@سمیه1396  

سلام عزیزم🌺
این گزارش دیشبه
الان دارم میدم چون دیشب گرسنه بودم رفتم بخوابم که چیزی نخورم دیگه گزارش هم ندادم🙈

صبحانه 👈 شیر قهوه 131 گرم + خرما 22 گرم

میانوعده 👈 توت 2عدد + ساندویچ همبرگر 5 گرم + پیتزا 5 گرم + زرد آلو یک عدد

ناهار 👈 ماست پرچرب حدود 30 گرم + ساندویچ همبرگر 5 گرم🤔😅

میانوعده 👈 مثل عصرانه بود مثلا😂 قورمه سبزی 5 گرم + کباب تابه ای 5 گرم + برنج 5 گرم (اینا ناهار مون بود که من نخوردم خوابیدم بیدار شدم اینقدر گرسنه بودم که یک کوچولو از هر کدوم خوردم🙈) ولی دیگه اون حس انتحاری رو با میوه کنترل کردم 👈طالبی 200 گرم + زرد آلو 100 گرم + سیب 100 گرم

شام 👈 ماست چکیده 32 گرم + نان خشک 8 گرم

✖️✖️✖️✖️✖️اونایی که زدم 5 گرم بعضی هاشون رو مطمئنننننم کمتر از 5 گرم بود مثل ساندویچ همبرگر چون همینطوری یک تکه کوووچولو ازشون میخوردم تا انتحاری نشه🤭

جمع کالری 👈 503
آب +8 لیوان ✔️
چالش شکر (به سختی😥) ✔️
چالش دراز و نشست✔️
چالش چوب✔️

ورزش ها 👈 100 طناب + 500 ساق پا + چالش ران + 100 شنا روی دیوار +  22دقیقه یپاده روی
بالاخره تونستممممم دوباره شروع کنم👏💪

سمیه به خودم قول دادم وقتی چالش شکر تموم شد واسه خودم ویفر موزی و کلوچه زنجفیلی بگیرم و بخوووورم😂 اینقدر که در برابر این دو تا خوشمزه اذیت شدم تا نخورمشون🤤😆

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160

@سمیه1396    

سمیه جون میگم که من روی پاهام ترک های سفید زده علتش چی میتونه باشه؟؟ 

چاقی؟ یا لاغری؟ 

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160

سلام سلام صبح بخیر ...یه سوال اگه من یه تیکه کم کله پاچه بخورم چقدر کالری داره

شروع کالری شماری 1399/1/29وزن اولیه ۷۱.۷۰۰ وزن هفته قبل ۶۹.۹۰۰ وزن فعلی ۶۸.۷۰۰وزن هدف ۶۰ من همونی ام که هدف داشت که به هدفش هم رسید  پس باز هم میتوانم💪💪💪💪
سلام گلم اومدی گروه زرد؟ اگه گروهت تغییر میکنه این هفته رو هم به پری جون بگو وارد کنه از هفته دیگه ...

سلام عزیزم اره من گروه زردم ....پری جون گروه سبزن منکه الان شونصد کیلو اضافه وزن دارم عزیزم😧....حالا ان شاءالله چندماه دیگه میرم گروه سبز...☺...فعلا در گروهتون مزاحمتون هستم تا با راهنمایی شما بپرم برم بالا😃....ولی من گزارشم رو به دلایلی نمیتونم صبح تا ظهربدم چیکارکنم؟؟😢

خدایا خودت هستی🤲 دخترم آسمانی شد😔..اگه تونستی یک صلوات بفرست 🌹
سلام گلم اومدی گروه زرد؟ اگه گروهت تغییر میکنه این هفته رو هم به پری جون بگو وارد کنه از هفته دیگه ...

و یک مورد دیگه اینکه عکس پروفایلم و کمرنگ بودنم توی گروه بخاطر گوشی که خراب بود و نداشتمه...امروز درستش میکنم😊

گزارش# روز سه شنبه سلام @مهدیه24          کالری مجاز۱۴۴۰    ...

عزیزم شما برای سنجش کالری از کدوم برنامه استفاده میکنین؟

@سمیه1396      

گزارش#  

13.خرداد

صبحانه:عسل30گ+پنیرخامه ای20گ+نان سنگک60گ+گلوچه5گ+شیر3درصد چربی100گ+نان خشک4گ+تخم مرغ آب پز10گ

میانوعده:-

ناهار:قیمه با سیب زمینی+پلو ساده آب کش با روغن+6تاق ماست5درصد=(641کالری)

میانوعده:2تا چای تلخ

شام:یه کاسه ماست با سبزیجات خشک

آب8تا لیوان

چالش چوب انجام شد

مولتی خوردم

ورزش:تمیز کردن خونه😥

خیلی دیروز بد غذا خوردم روز شلوغ پلوغی بود

کالری مجاز:1275

کالری مصرفی:1161

گروه آبی🥲     وزن اولیه:۷۳.۵۰     وزن هدف:۶۷      قد:۱۷۰                                      
2706