2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805043 بازدید | 290067 پست
باشگاه ها باز شدن مربیمم زنگ زده بنظرتون برم یانه😐

یه وسیله ورزشی هست دوتا تیکه لاک پاهارومیذاری  روش وسطش یه کش به دوتا دسته وصله به نظرت خوبه برا من که خیلی اضافه وزن هنوز دارم که باهاش دراز نشست برم خوبه

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گزارش#  

صبحانه:شير+خرما(١١٠)

ناهار:مرغ+بادمجون+نون+خيار(٣٠٠)

عصرونه:خرما+چاي+كلوچه(١٧٠)

شام؛هنوز نزاشتم اگه دعوام نكني استانبولي بزارم ١٠٠ گرم بخورم+سالاد(١٨٠)

مصرفي:٧٦٠

ورزش نكردم حالم خيلي بده بزور جلو خودمو نگه داشتم چيزي نخورم يعني همش بدنم ضعف داره سرگيجه دارم

اب ٨ ليوان

@سمیه1396    
اگه نوني گذاشتم شامو استانبولي نزاشتم خبر ميدم عشقم

@mamanali95    

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2728
گزارش#   صبحانه:شير+خرما(١١٠) ناهار:مرغ+بادمجون+نون+خيار(٣٠٠) عصرونه:خرما+چاي+كلوچه(١٧٠) ش ...

شام تغيير كرد 

شد نون پنير خيار گوجه هندونه اينا 

@سمیه1396‍ 

@mamanali95    

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
عالیه👏👏👏👏

فدااات مربی خوشتیپ😍☺😘💐

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
شام تغيير كرد  شد نون پنير خيار گوجه هندونه اينا  @سمیه1396 ‍  @mamanali95 &nbs ...

نوش جون

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
😝😝😝😝مامان بزرگ منم گفت حیف چشات حیف صورتت توپر بود الان خشکید گفتم‌نه دوباره توپر میشه نترس  ...

😅😅😅مخصوصا فکر کنم اصفهانیا بیشتر بچه چاق دوس دارن😅😄🤣

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2738
مرسی عزیزم موفق باشی😘 راه درازی دارم پس😬😬

قربون تو😘💐

نه همچین درازم نیست 😜 گفتم باید قلق بدنت ببینی چیه با ورزش میتونی بهتر وزنت رو نگهداری یا فست..

تو هم موفق باشی گلم😘💐

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
شام تغيير كرد  شد نون پنير خيار گوجه هندونه اينا  @سمیه1396 ‍  @mamanali95 &nbs ...

@سمیه1396    

عزیزدلی بامرام🙆🙋

سلام عزیزم

گزارش#  

🐓🐥🐓🐥🐓🐥🐓🐥🐓🐥🐓🐥🐓🐥🐓🐥🐓🐥

🐓صبحانه :۱تخم مرغ آبپز+۱خیار=۸۰کالری خیار رو حساب نکردم

☀ناهار :۲۱۰گرم خوراک لوبیا +۳۰گرم کلم+۲گردو=۲۲۷کالری

🌛شام:۱لیوان شیر+۲خرما=۱۵۴کالری

😋😋میانوعده ها:سیب+پرتقال+هندونه+موز=۲۰۵کالری

🌼کالری مجاز فست۷۰۰🌼

🌼کالری مصرفی ۶۶۷🌼

🚰چالش ۸ لیوان آب ✔

💟چالش چوب✔

🚫چالش حذف قند و شکر✔

💟چالش درازنشست نرفتم✖

💟ورزش هم نه✖

خودتو_دوست_داشته_باش# خودمو دوسدارم چون باحالم😎

چالش_انگیزه# امروز تو آینه از دیدن خودم خیلی خوشحال شدم انگاری یه مسافر قدیمی و عزیز از راه رسیده بود😍😍😂😂

🐞🐥🐞🐥🐥🐞🐥🐞🐥🐞🐥🐞🐥🐞🐥🐞🐥🐞

به حکمتش دل بسپار 🌿
چالش پهلو با چوبه عزیزم. تگت نکردم چون نبودی. تو اعلاناتم پیدا میکنم میذارم برات. چالش حذف قند ک ...

باشه مرسی سهیلا جون❤❤❤

شروع کالری شماری 1399/1/29وزن اولیه ۷۱.۷۰۰ وزن هفته قبل ۶۹.۹۰۰ وزن فعلی ۶۸.۷۰۰وزن هدف ۶۰ من همونی ام که هدف داشت که به هدفش هم رسید  پس باز هم میتوانم💪💪💪💪
چالش صفحه 13351 هست عزیزم. سمیه جان پست گذاشته.

چشم ..راستی سرگروه امروز من حواسم نبود سه شنبه اس فست نگرفتم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

شروع کالری شماری 1399/1/29وزن اولیه ۷۱.۷۰۰ وزن هفته قبل ۶۹.۹۰۰ وزن فعلی ۶۸.۷۰۰وزن هدف ۶۰ من همونی ام که هدف داشت که به هدفش هم رسید  پس باز هم میتوانم💪💪💪💪

بچه ها یکی منو دعوا کنه 😭😭😭😭😭😭😭

من یه مشکل داشتم دوسه روزه رژیمم درست درمون نیس 😐

افسرده شدم حس میکنم چاق شدم تو این دو سه روز 😭😭😭😭😭😭😭😭

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
قربون تو😘💐 نه همچین درازم نیست 😜 گفتم باید قلق بدنت ببینی چیه با ورزش میتونی بهتر وزنت رو نگهدار ...

ممنون عزیزم من بدنم کشش فست نداره یکم سختم شده فست برام

ورزشم همین پیاده روی و رقص هست و دراز و نشست

از الان میترسم کالری اضافه کنم 😁

فک میکنم بهتره یک هفته به خودم زمان بدم بعد کالری اضافه کنم 

گروه آبی 💙 ( شروع   ۱۸ مهر    ۶۹/۲۵ )
2706