2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805057 بازدید | 290067 پست
بچه هااا ی گل🌸🌸🌸🌸 چالششششش داریممم چه چالشیی.. می خوام همتون را کمر باریک و باربی کنم😁 ...

👆👆👆👆👆👆

@mahgoliiiii    

@مهسااجووون    

@mahdis_jooooon

@مامان_امیرحسین_خان    

@مامان_زمستان1399

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
بچه هااا ی گل🌸🌸🌸🌸 چالششششش داریممم چه چالشیی.. می خوام همتون را کمر باریک و باربی کنم😁 ...

👆👆👆👆👆👆

@تپلو92    

@جیگل۷۴    

@elli_arad    

@cr_97  
@لولیتا_ناباکوف    

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

👆👆👆👆👆👆

@70alna    

@چاندی

@radvin_70    

@ati_hami    

@ashoojooni    

👆👆👆👆👆

@beauty_queen  
@raha_rohamm    

@viddaaa    

@somyiii    

2728

👆👆👆گلم به بچه های گروه اطلاع بده🌸مرسی
@شیرین_آردا    

سلام عزیزم باشه خارسو😅اصفهانی هستی؟ امروز از کالری مجازت کم کن هرچقدر اضافه شده رو

بله اصفهانیم 😉😉😉😉 چشم 

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
ای وای بچه ها کرفس بریون نداره چی بزنم به جاش؟؟؟☹☹☹ @مامان_الیساهستم @mamanali95    

😑😑😑توگوگل نگاه کن‌فکرکنم‌۵۰۹کالری داشت یادم نیس

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

گزارش#  

صبحانه:چای+قند😥+آش+نان ۳کف دست(۳۲۵)

ناهار:جوجه کباب+کاهو(۴۴۰)

میانوعده:توت سفید+چای+خرما+توت فرنگی+تخمه افتابگردان+کیک شیره خرما(۵۰۰)

شام:شیر+خرما(۸۴)

مصرفی:۱۳۵۰

مجاز:۱۳۶۰

ورزش:هیچی روز اولم درد دارم وحالم خرابه😢

شایداگ تونستم اخرشب نیم ساعت پیاده روی کنم عزیزم🥰

چالش آب۱۰لیوان👍

چالش درازنشست نرفتم😩

@ati_hami    

@مامی_خوشگل    

@donyay_kochak    

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2740

بههههه بههههه چ چالشیییی😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💪💪💪💪عالیههههههه

مرسییییییی کلیییی سمیه بانووووو❤❤❤🤗🤗

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵

@هستی،بانو  

گزارش#

کالری مجاز 1360

کالری مصرفی  1107

صبحانه: 2 کف دست نان بربری+ 23 گرم ارده+ 20گرم شیره خرما(289.5کالری) 

میان وعده کل روز: 40 گرم موز+ 5 توت فرنگی+ 7گرم شکلات تلخ 72 درصد+ 10 آلوچه+ 1 ق م عسل(242.5 کالری) 

ناهار: 7 ق غ پلو کته بدون روغن+ 40 گرم ران مرغ+ نصف لیوان ماست پرچرب(264.5 کالری) 

شام: 2 کف دست نان بربری+ 70گرم شامی بابلی

ورزش نداشتم(311 کالری) 

چالش دراز نشستم نداشتم

چالش حذف قندو دیروز تمومش کردم چون دیگه خیلی بهم فشار داشت میومد

آب 5لیوان

بههههه بههههه چ چالشیییی😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💪💪💪💪عالیههههههه مرسییییییی کلیییی سمیه بانووووو ...

😊💖

عزیزم من متوجه نشدم.فیلم ازش نداری؟

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

@گل_گلاب4859    

@فانتوم    

@عسل9669    

@مهربون21    

👆👆👆👆

توجههههههه📣📣📣📣

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
@barankhanomi   عزیزم چرا دوشبه گزارش نمیدی دومین اخطار شرمنده من گفتم شاید تگ نشدم اما جوابم ...

سلام عزیز دلم ببخشید من دو روزه گوشی نداشتم متاسفانه امکان گزارش دادن نداشتم انشالله دیگه تکرار نمیشه

دختری دارم از جنس باران، به لطافت ابریشم، به مهربانی آفتاب، به سر زندگی نسیم، به طراوت شبنم ..              [اگر یکبار توانستم باز هم می توانم]