2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804969 بازدید | 290067 پست
خخخختو خیلی مهربونی سهیلا گزارش بچه هاتو گاهی وقتا خوندم من بودم یکم غر میزدم که چرا اینجوری خوردی و ...

من با ترفند خودم غر میزنم و میکشونمشون سمت هدف 😄

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂وای شیرین 

والا بخدا. سوپای من تو فامیل مشهوره این خانومم روزای فست همش سوپ میپزه پایینشم مینویسه سوپای خودم پز بدمزه

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
مگه سرگروها هم باید گذارش بدن؟

اره اجبار نیس اما من هر شب میدم با گزارش_سرگروه#  

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2731
عزیزم شاید اشتباه نوشتم  ۱۱۸۰ مجازم ۱۱۲۰ خوردم یعنی ۶۰ تا هم کمتر  حالا من همون ۱۱۸۰‌می ...

خب پس اشتباه نوشتی.

خوبه دیگه جرا میگی خرابکاری کردم. خیلیم خوب بود. 

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
یکم پیش هزارتا عکس فرستادم😂

واقعا  

گروه نارنجی1وزن شروع83   77/400-->76/100-->74/900-->74-->73/800--> 73/100-->72/500-->71/800 هدف اول70 هدف دوم65 هدف سوم60 هدف آخر 55(اگه بتونم)  شروع رژیم 1399/01/13 حتمامی تونم

سلام به بچه های گروه زرد 🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕🌕

فردا وزن کشیه

✔امروز حتما فست رو رعایت کنین(یعنی ان شاالله که رعایت کردین)

✔غذای سنگین وشور نخورین روز فست اونم تو وعده شام

✔شرایط وزن کشی:

✔ناشتا

✔۱ساعت بعد از بیدار شدن

✔حتما wcرفته باشین

✔همون لباسی که همیشه وزن میکنین تنتون باشه

✔نمونه وزن مثل هفته های گذشته بهم بدین

وزن شروع   وزن هفته قبل    وزن فعلی    هدف

✔هرکس پری هس با این 🎈 بهم بگه

مثلا

۸۸                  ۸۵                🎈            ۶۵

✔لطفا تا ظهر وزن هاتونو بذارین ومنو تگ کنین

امضامم هم همیشه توجه کنین🥰💛

پیشاپیش عیدتونم مبارک🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎉🎁

گروه.زرد#  

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
من با ترفند خودم غر میزنم و میکشونمشون سمت هدف 😄

پس سیاستمداری ترفندت چیه کلک

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2738
والا بخدا. سوپای من تو فامیل مشهوره این خانومم روزای فست همش سوپ میپزه پایینشم مینویسه سوپای خودم پز ...

😂😂😂😂😂😂

🌕🌕🌕

تو گروه زرد فقط چند نفر فعال هستن

@گل_کادوپول    

همیشه گزارش هات خیلی عالیه ومرتب 

ان شاالله موفق هم میشی عزیزم

@دوباره_زندگی    

مایده که با جون نی نی کوچیک اراده اش خیلی قویه👌🏻👌🏻👌🏻

دیگه گزارشاتت که حرف نداره💛

فقط همینا گزارش میدن😖😖

فاطمه خرم هم هست تگ نمبشه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

عشقام.جیگرام.نفسام🙋🙆

سلام ب روی ماه تک تکتون.

روزه نمازتون قبول درگاه حق ان شاالله.عیدتونم مبارک.

من حقیر هم از دعای خیرتون بی نصیب نذارین.

الهی همتون حاجت روا بشین. و البتتتته با تنی سالم و اندامی زیبااااا👭👭👭.

،،سلام تنها بهونه هام برای زندگی

💞💞💞

اره بازم منم همون دیوونه همیشگی😄😄

شعر هم گفتم براتون.البته از مریم حیدرزاده س.

خب

فردا روز وزن کشیه.لطف کنین تا ساعت1ظهر نهایت اعلام وزن کنین.

چون تگ نمیشم.یا ریپ کنین حتما یا بهم خصوصی پیام بدین ک حتما ببینم وزنتون رو.

زودتر بخوابین امشب.

با آرامش بخوابین. ب امید شادی و خوشحالی همه تون.

دوستون دااارم.یادتون نره

@فندق_فسقلی    

@مامان_دخترای_گل    

@مامی_خوشگل    

@صبح    

@بانوباران    

🌕🌕🌕 تو گروه زرد فقط چند نفر فعال هستن @گل_کادوپول     همیشه گزارش هات خیلی عالیه و ...

🙄🙄🙄🙄فاطمه چی

عشقام.جیگرام.نفسام🙋🙆 سلام ب روی ماه تک تکتون. روزه نمازتون قبول درگاه حق ان شاالله.عیدتونم مبارک ...

@برکه1    

@mediiisaa    

@بهنازی_۲۰    

@baharak2017 

@سحررخانومی    

2706