2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805603 بازدید | 290067 پست
 استرسی چیزی نداری؟؟؟  بعد غذای سنگین دراز نکش در طول روز چند بار نفس عمیق بکش

نه اصلا استرس نداشتم

نفس عميقم ميكشم تير ميكشه يكم

كلا از دكتر رفتن ميترسم سره همه چي از امپولو اينا خيلي ميترسم

الانم دو دلم برم با نرم😭😭😭

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
نه اصلا استرس نداشتم نفس عميقم ميكشم تير ميكشه يكم كلا از دكتر رفتن ميترسم سره همه چي از امپو ...

برا احتیاط برو.منم نفسم بالا نمیومد ،بعضی وقتی تپش قلب داشتم ،بعضی وقتی هم نمیتونستم نفس بکشم،پشتم پاین گردنم درد میگرفت ،رفتم دکتر و نوار قلب گفت از استرسه،😕😕😕😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااای خوش اندام لهنتی

😅😅قابل شما را نداره🌸

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
وایییییی سمیه جون سرگروهه خودم دیدمت بلاخره😍😍😍😘😘😘خیلی باربی وخوجمله اندامت الان دقیقاً چی روآب ...

ممنون گلم.. چشات قشنگ میبینه🌸

الان یه خورده وزنم اومده بالا به خاطر مخالفت شوهرم و مامانم که رژیم نگیر ضعیف شدی مخصوصا از بابت کرونااا.. 

وگرنه شوهرم لاغر دوس داره.... هم خدا را میخاد هم خرما،، میگه رژیم نگیر ، بعدش لاغر میخاد😅😅😅😅

ولی تو ماه رمضون دوباره استارت زدم که وزنم را بیارم پایین😊

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
نه اصلا استرس نداشتم نفس عميقم ميكشم تير ميكشه يكم كلا از دكتر رفتن ميترسم سره همه چي از امپو ...

حتما برو گلم...  سلامتیت مهمتره.. یه نوار قلب درد نداره.. امپول هم نمیزنن دختر😅

خدا حفظشون کنه🧡

زنده باشی جانم

خدا آردا جانو برات نگهداره

سرگروه جان شمارم عکس بده دیگه  

گروه نارنجی1وزن شروع83   77/400-->76/100-->74/900-->74-->73/800--> 73/100-->72/500-->71/800 هدف اول70 هدف دوم65 هدف سوم60 هدف آخر 55(اگه بتونم)  شروع رژیم 1399/01/13 حتمامی تونم

گزارش# سلام سپیده جون‌🌹🌹🌹🌹

ص👈تخم مرغ آب پز+شیر 

ن👈عدسی

م و👈 پرتقال،توت خشک

ش👈سینه مرغ کبابی+گوجه کبابی

مصرفی ومجاز👈۷۰۰

🛑چالش شکم‌ انجام شد🛑

🛑چالش حذف شکر انجام شد🛑

🛑مصرف آب ۹لیوان 🛑

🛑ورزش👈یک ربع رقص+قدرتی با چوب 🛑

@sepiiiiiideh    eh 

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌
ممنون گلم.. چشات قشنگ میبینه🌸 الان یه خورده وزنم اومده بالا به خاطر مخالفت شوهرم و مامانم که رژ ...

😍😍 ماشاءالله قدت بلنده همجوره عالی هستی🌼 انشاءالله که موفق باشی همیشه🙏عیدفطرم پیشاپیش تبریک میگم نمازوروزه هاتون قبول حق🙏🌼

2740
عزیزم تگ نشدم من که جواب ندادم😕 تگدونیم خراب شده خیلیا میگن چرا جواب نمیدی بخدا نمیاد😖 پسرت ۱۶ سال ...

آره واقعا تگ نميشيد چرا ؟؟؟

من ٣٩ سالمه😁 ولي اصلا بهم نمي خوره يعني ديگران اينو ميگن 

ممنونم كه راهنمايي كردي گلم آخه پسرم منو ميبينه ورزش ميكنم و رژيم ميگيرم اونم خيلي دوست داره لاغر كنه وزنش داره زيادي ميره بالا باشه ميگم فست نگيره 😘راستي مولتي بخوره يا نه ؟

راستي من فردا پري ام برام 🎈 بزن .

پيشاپيش عيدت هم مبارك باشه   گلم ❤️❤️❤️😘😘😘
گزارش#  

صبحانه: پنير،گردو ،عسل ،نان تافتون 👈👈١٤٣ كالري

نهار:نيمرو🍳نان 🥖سالاد🥗روغن زيتون ،ليموترش👈👈٣٠٢ كالري

شام :سوپ شير 👈👈١٣١ كالري

ميان وعده :شير موز ،پسته 👈١٢٠ كالري 

ورزش 👈٢٠ دقيقه پياده روي و ١٥ دقيقه قدرتي 

كالري مجاز 👈٥٠٠

كاري مصرفي 👈٦٩٦ 

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

گروه  سبز    👈وزن اوليه: ٦٨ 😓.🌻  هدف آخر بهار:۶۴ 🔒 🌻هدف آخر تابستان :۵۲ 🔒🌻  وزن هدف نهايي:٥٠🤩🔒🌻تاريخ شروع : ١٤٠١/٠٢/٢٤       💫💫هيچ كاري نشد نداره 💫💫.       وزن الان :😔٦٨.    

@هستی،بانو  

سلام عجقم

صبحانه،، 5 کف دست نان ۱۱ قاشق ماست و شیره،، 398

نهار،، نصف طالبی، 94

شام،،  ۱ کفگیر باقالی پلو،، 260

میانوعده،، ۳ لیوان تخم شربتی،، 210

سرجمع شد 1000 تا

بذار ی روزم ک شده کمتر بخوریم

خخخ

چالش ورزش و آب هردو انجام شد

انگیزشی#

1 سایز کم کردم. 😀😍

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
برا احتیاط برو.منم نفسم بالا نمیومد ،بعضی وقتی تپش قلب داشتم ،بعضی وقتی هم نمیتونستم نفس بکشم،پشتم پ ...

عهههه واقعا؟

بعده تعطيلات ميرم پس😭😭

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
حتما برو گلم...  سلامتیت مهمتره.. یه نوار قلب درد نداره.. امپول هم نمیزنن دختر😅

😂😂😂

2706