2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805603 بازدید | 290067 پست
من اری سال ۹۶ .کابریم ترکیده با کاربری جدید آمدم 

نه منظورم تاپیگه فداتشم😬من فرخندم مامان آوا ۲۴ سالمه بوشهری ام الانم حاملم ولی ول کن کروه نیستم😬الانم تو کالری شماری ام😬خوشبختم😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی الهه جونم @بامدادخمار   ببخش زیاد سوال میپرسم. میشه آب کرفسو بیشتر از یه فنجون خورد؟؟& ...

نه کلا طبق همون برنامه باش اصلا چیزی رو کم و زیاد نکن 

ماستی سسی روغن زیتونی هم نخور 😂😂😂

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
نه منظورم تاپیگه فداتشم😬من فرخندم مامان آوا ۲۴ سالمه بوشهری ام الانم حاملم ولی ول کن کروه نیستم😬ال ...

منظورتو فهمیدم  گلم سال ۹۶ با الهه لاعر کردم دوباره برگشت متاسفانه .من بهار ۷۲ بودم نمیدونم شما اون موقعی بودی یا نه با نیکی .سها و......

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
نه کلا طبق همون برنامه باش اصلا چیزی رو کم و زیاد نکن  ماستی سسی روغن زیتونی هم نخور 😂😂😂

😁😁😁😁😁😁😁 نمیری الهه

نه دیگه سالاد یه ماستی سسی چیزی داره دیگهههه😅😅😅😅

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
عاقا بچه ها انقد جدیدن من حس غریبی میکنم 🤕🤕🤕

فری جون فرقی نداره همه ی قدیمی ها هم یروز جدید بودن  

زیاد بیا تاپیک با همه آشنا شو ☺️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2740
سلام الهه جونی میگم بیا ببین شکمم خیلی گنده نشده؟؟😭😭🤕😭🤕😭

سلام عزیزم نینی گوگولوی من چطوره 😍 

بزار ببینم 

منظورتو فهمیدم  گلم سال ۹۶ با الهه لاعر کردم دوباره برگشت متاسفانه .من بهار ۷۲ بودم نمیدونم شما ...

پس من اشتباه کردم😬😬😬نه نبودم اونموقعی...ا چرا چاق شدی دوباره؟؟؟🤕🤕ووی من امیددارم لاغر شم دیگه لاغر بمونم کلا 

پس من اشتباه کردم😬😬😬نه نبودم اونموقعی...ا چرا چاق شدی دوباره؟؟؟🤕🤕ووی من امیددارم لاغر شم دیگه ل ...

افسردگی گرفتم دارو مصرف کردم چاق شدم .

متاسفانه .

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
بابا شما فعال نیستید که همشم قفلید

ببخشید دیگه😐 

ما هر وقت مطلب مهمی میزاریم قفل میکنیم که همه ی بچه ها ببینن 

و البته عضو جدید هم نمیگیرم 

فری جون فرقی نداره همه ی قدیمی ها هم یروز جدید بودن   زیاد بیا تاپیک با همه آشنا شو ☺️

سلام الهه جان خوبی

درطول هفته اگر دویا سه بار کالری ۱۰۰ زد بالا تو روند کاهش تاثیر میزاره؟؟؟؟ 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2706