2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806087 بازدید | 290067 پست
سلام منم میخوام لاغر شم نه وزنه دارم نه میدونم چندم ولی فکر کنم نزدیک 80باشم 

عزیزم عضو جدید نمیگیریم💜 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گزارش من مجاز 1300تا یکم زیاد شد،ورزش نداشتم خیلی هوا گرم بود امروز 😪

سرگروه جون با عرض ندامت و شرمندگی من امروز کالری شماری نکردم و دیگه نگم برات😐😞فردا قول میدم فست بگیرم.لفطن گزارش نزن برام .

خدایا شکرت که بلاخره انتظار به سر اومد و نی نی خوشگلمو گذاشتی بیاد تو دل مامانش😊👶❤برا سلامت بدنیا امدن نی نیم یه دونه صلوات میفرستی.قبل بارداری تو گروه تثبیتی ها 😇وزن 54،بعد بارداری احتمالا گروه قرمز😢

راستی الهه جونم @بامدادخمار   ببخش زیاد سوال میپرسم. میشه آب کرفسو بیشتر از یه فنجون خورد؟؟ 

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2731
@سمیه1396     من امروز مقداری گند زدم خخخخ سحر 10 قاشق سالاد ماکارونی 500 کالری 😆 افط ...

عزیزم زومبا چجوری کار میکنی .منطورم اینه فیلمشو داری یا اپلیکیشن از گوگل پلی؟؟؟

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
چرا کسی نی😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳

هستیم .هوا گرمه جلو کولر تاپیک نشستیم 

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
سلام بر شاخ تاپیک چطوری

😅😅سلام عشقم قربونت 😘❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ورزشات عالی💪💪💪💪 فقط ننه مصرف قند مصنوعیتو کمتر کن چای شیرین و حلوا و کیک تو ی روز زیاده😲😲😲

اره ميدونم عزيزم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

والا اتفاقي بود حلوا و كيك من اصلا اهل خوردن حلوا نيستم اينم ديگه به اصرار خوردم

سپيده جون چاي شيرين اصلا عزيز جان منه😂😂

نخورم روزم روز نميشه

قدیمی عایا؟؟؟چرا قبلا ندیدمت؟؟😬😬😬😬😬😬😬😬

من اری سال ۹۶ .کابریم ترکیده با کاربری جدید آمدم 

سلام الهه جون .ممنون بابت انگیزه و روحیه ای که میدی و همینطور سر گروه ها عزیز مخصوصا سپیده جون😘😍 ...

سلام عزیزم 😘❤️ قربونت گلم ❤️❤️❤️

عزیزم یه صحبت میکنم ولی نه به عنوان سرگروه ،به عنوان یک دوست  هیچوقت دنبال انگیزه و انرژی از ک ...

مرسی راست میگی من مشکل دارم ریزه خواری اصلا نمیتونم ترکش کنم راه حلی داری؟؟مرسی عزیزم.از فرادا گزارشما سروقت میدم☺

2706