2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805612 بازدید | 290067 پست
 نگرفتم  مهدیه نمیشه فست نباشم سرم گیج میره نه عادی جوری مه میخورم زمین فستا اینطورم&nb ...

ماه اول رژیمی؟

اگه ماه اولی فرمول بدون فست حساب کن ضربدر ۲۰منهای ۲۰۰

اگه نه که با ۷۰۰ ببند مقوی تر بخور

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من لا تغییر😒

ای بابا 🥴چرا اخه من شدم ۶۰.۵۵۰ خیلی دلم میخواداین هفته برم دهه ۵۰ ولی مهمونی زیاد رفتم چشمم اب نمیخوره

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
😂😂😂😂😂 نه خدایش از بس میگفتم آخ فک کنم الان نگین داره چپ چپ نگام میکنه  دیگه اینا یاد گرفت ...

خخخخخخخ باز خوبه 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2731
خخخخخ نه پاک نمیسه میمونه اگه سه تا شد حذفی 😑گروه سبزم بری بدون اخطار های من میری 😂 خخخخخ منو واق ...

ولی بگم نگینی این هفته کاهش خبری نیست خیلی گند زدم مخصوصا ورزش خیلی کم داشتم 

اگه عین اسب ورزش کنم ۶۰۰یا ۷۰۰کم میکنم اگه نه یا کم ورزش کنم که هیچی دیگه کم نمیشم 

حیف یه هفته ام خراب شد

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒
ولی بگم نگینی این هفته کاهش خبری نیست خیلی گند زدم مخصوصا ورزش خیلی کم داشتم  اگه عین اسب ورزش ...

عیب نداره فردا حتما فستتو رعایت کن 

ای بابا 🥴چرا اخه من شدم ۶۰.۵۵۰ خیلی دلم میخواداین هفته برم دهه ۵۰ ولی مهمونی زیاد رفتم چشمم اب نمیخ ...

منم چشمم نه آب میخوره نه چای هیچی کوفتم نمیخوره از بس خرم😭😭😭😭😭

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒
مرسی عزیزم  امروز باز روزه گرفتم😁 موقع افطار میخورم سحر.  مهدیه جان من موفق نشدم حلق ...

وای خدا مرگم بده🙄🙄

اینکارو نکنیا دختر خیلی خطرناکه

حداقل با روغن زیتون جهت عقربه های ساعت ماساژشش بده

ببین دی جی کالا هم داره اونجا هم ببین قیمتاشو

اگه هم نشد که همون چالش های شکم رو اتجام بده

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2738
ممنون عزیزم یه چیزی بهت بگم من از ۱۵ ماه تا الان که ۱۷ هست البته پریود هستم خودمو و وزن و اندازه کرد ...

عزیزم نباید وزن کنی وسط هفته بعضی عوامل هست یهو وزن خیلی کم نشون میده حتی با وجود پریود

مثلا افت فشار

ورزش کردن

حالا صبر کن تا یکشنبه دیگه وزن کن اون دقیقه👌🏻

گلم پیام داده بود گوشیش خراب شده انشالله درست بشه میاد😊😊

😍😍 مرسی عزیزم

ان شاء الله همیشه تنتون سالم باشه دلتون شاد و لبتون خندون

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
منم چشمم نه آب میخوره نه چای هیچی کوفتم نمیخوره از بس خرم😭😭😭😭😭

عه این طوری نگو .... من رعایت کردم اما مجبور شدم هر جا یه کفگیر یه کفگیر برنج بخورم 🥴🥴

عزیزم نباید وزن کنی وسط هفته بعضی عوامل هست یهو وزن خیلی کم نشون میده حتی با وجود پریود مثلا افت فش ...

باشه عزیزم دیگه وزن نمیکنم 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
مدروکسی پروژستورون مهدیه کسی که تنبلی  داره و قرص هورمونی میخوره با کالری شماری لاغر میشه ؟؟

کالری شماری که راحتترین روش لاغری بنظر من

در این زمینه اطلاعی ندارم

@بامدادخمار   🖕👆

2706