2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806103 بازدید | 290067 پست
اگه میخوای تو بارداری چاق نشی دعا کن تا 5 ماهگی تهوع داشته باشی که روده تم بالا بیاری اون موقعع چاخ ...

😂😂😂😂😂 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@فانتوم     @ایده     @اسپرسو۶۷     @گلیman     ...

ممنون گلم

دیشب پروفایل رو عوض کردم هنوز تایید نشده.

گروه بنفش💜سرگروه سپیده جان😍........گمان می کنم هر آدمی باید پشت پنجره ی اتاقش،یک گلدان گل شمعدانی داشته باشد،که هر بار گلهایش خشک می شود و دوباره گل می دهد،یادش بیفتد که روزهای غم هم به پایان می رسند!به امید خدا 😍خدا جووونم میدونی منتظر معجزه هستم .خدایا شکرت خدایا  شکرت خدایا شکرت .ممنون و بی نهایت سپاسگزارم 😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۳۵ تومنه دختر کجایی مگه 🥴 تازه من ژله ایشو ۸۵ تومن پیدا کردم از جایی 

دیروز رفتیم بخریم

خیلی معمولی بود ناز تر میگفت 75 منم نخریدم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
دیروز رفتیم بخریم خیلی معمولی بود ناز تر میگفت 75 منم نخریدم

کجایی ؟؟؟ میخوای بخرم واست ارسال کنم 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2731
کجایی ؟؟؟ میخوای بخرم واست ارسال کنم 

ما ورامین هستیم😫

شما کجایین

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ما ورامین هستیم😫 شما کجایین

اسلامشهر 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

انگیزشی#  

لاغر شدههه که هیچچچ، چه خوشگلممم شده😄

پوستشم برنزه شده... کلا یه چیزززز دیگه شده😋هلوو شده😆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
افرین ایداجانن خیلی عالییی بود گلم👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 زرد_نمونه# 💛

ممنون عزیزم یه چیزی بهت بگم من از ۱۵ ماه تا الان که ۱۷ هست البته پریود هستم خودمو و وزن و اندازه کردم درسته کاذب هست و بیشتر نشون میده ولی وزنم شده بود ۷۸ دور ناف هم ۴ سایز کم کردم دیگه نمیدونم چقدرش دقیق باشه بخاطر که پریود هستم یعنی ممکنه کمتر باشم ولی بخاطر پریودی بیشتر نشون بدم ؟تو این دو روز خیلی کمتر از وزن یک شنبه ام شدم 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
اسلامشهر 

عه 😍 خانوادم اسلامشهرن

شما از چهاردانگه گرفتی؟ چون ترددم به اون سمت بیشتره

انگیزشی#   لاغر شدههه که هیچچچ، چه خوشگلممم شده😄 پوستشم برنزه شده... کلا یه چیزززز دیگه شده ...

این پستونارو چطوری اب کردههه😂😂حیفی😁

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
اگه میخوای تو بارداری چاق نشی دعا کن تا 5 ماهگی تهوع داشته باشی که روده تم بالا بیاری اون موقعع چاخ ...

بدبختی منم اینجا بود دیگههه کلا هیچ حسی نداشتم نه تهوع نه ویار کلا هیچییییی تنها حسم حرکت بچه بود. حامله شدنی ۶۵ بودم فارغ شدنی ۹۲🤪 بعد ۱۵ روز زایمان شدم ۷۹ دیگه تکون نخوردم تا ۱ سال نه چاق میشدم نه لاغر انگار ماکسیموم وزنم بود. ۱۸ ماهگی تصمیم جدی گرفتم لاغر کردم الانم خوبم ولی میخوام سایزم ۳۸ بشه. الان ۴۰ میپوشم

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
عه 😍 خانوادم اسلامشهرن شما از چهاردانگه گرفتی؟ چون ترددم به اون سمت بیشتره

باغ فیض میشینم گلم از باغ فیض گرفتم خب میخوای بخرم بیا خودت ببر 

باغ فیض میشینم گلم از باغ فیض گرفتم خب میخوای بخرم بیا خودت ببر 

آخه نمیخوام بهت زحمت بدم عزیزم❤️

متاسفانه دیر به دیر میام دیدن خانوادم 😓

2706