2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806179 بازدید | 290067 پست
اره والا هنوز ترس دارم خیلی بد بود 🥴🥴🥴🥴

خداروشکر که بخیر گذشت🤗

میگم بخاطر اینکه دیگه زلزله نیاد بیا و یه کار خیر انجام بده 😆

اون اخطار های ما رو حذف کن گناه داریم بوخودا😢🙃🙃🙃🙃

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒
گزارش# @هستی،بانو   سلام صیحانه،، 3کف دست نان، خیار، 1گوجه،1برش پنیر،، 235 نهار،، 4 ...

عزیزم بزار ساعت ۱۰:۳۰بده که حداقل شام بدونی چی قراره بخوری 

گزارش تکه تکه نه لطفا

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گزارش#   صبحانه = چای دارچین و یه خرما (20 ) ناهار = کباب ماهی ازون برون دو کفه دست و کب ...

(میان وعده) استفاده تایپی شد الان دیدم هنوز بیرونیم از خستگیه ببخشید 😆

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
خداروشکر که بخیر گذشت🤗 میگم بخاطر اینکه دیگه زلزله نیاد بیا و یه کار خیر انجام بده 😆 اون اخطار ه ...

خخخ دست من نیس قوانین تاپیکه رعایت کن حذف نشی ناراحت میشما 😞

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
خخخ دست من نیس قوانین تاپیکه رعایت کن حذف نشی ناراحت میشما 😞

نه خدا نکنه تو خونمون همه تو رو میشناسن دیشب شوهرم سر شام میگفت به نگین بگم

من 😐کوفتم شد غذا😂😂😂

عشقم میگم خوب باشم اون یدونه اخطارم حذف میشه دیگه نمیشه

یا باید برسم به ۶۳ فرار کنم  برم گروه سبز تا اخطارم پاک بشه😁

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒
@مهدیه24     سلام عزیزم .خوبی دیروز اومدم گزارش بزارم قفل بود  روز فست زیاده ر ...

بازم خوبه سالم خوردی گلم🤲🌼 بازم خوبه روهمون ۷۰۰نگه داشتی👌🏻

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
 نه خدا نکنه تو خونمون همه تو رو میشناسن دیشب شوهرم سر شام میگفت به نگین بگم من 😐کوفتم شد غذا ...

خخخخخ نه پاک نمیسه میمونه اگه سه تا شد حذفی 😑گروه سبزم بری بدون اخطار های من میری 😂

خخخخخ منو واقعا میشناسن خخخ حتما انقدر میگی نگین فلان شی 😂😂😂😂

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
@مهدیه24     مهدیه جان میگم من یه روز رژیم گرفتم یه کیلو کم کردم چقدر خوب!!!فک کنم ی ...

با یه روز چه جوری فهمیدی کم کردی؟نکنه وزن کردی فرزندم😶

فقط یکشنبه ها وزن کشی🚫قانون تاپیک

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
گزارش_سرگروه#   صبحانه:۲کف دست بربری+یذره پنیر+یذره کره😋 میانوعده:خرما😳 ناهار: ۱ لیوان ما ...

وای چه ورزشایییی👏🏻👌🏻👌🏻👌🏻 ایول

سلام مهدیه جون گزارش دیروزم ندیدی چون نه لایک کردی نه جواب داد 

عزیزم گوشیم درست شد 

شرمنده اومدم دیگه

گزارش#   @مهدیه24     سلام عزیزم     صبحانه:نیمرو   + سنگک2 کف ...

وایییی باریکلا زینب جونمم افرین بهت 👏🏻👏🏻👏🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

خخخخخ نه پاک نمیسه میمونه اگه سه تا شد حذفی 😑گروه سبزم بری بدون اخطار های من میری 😂 خخخخخ منو واق ...

😂😂😂😂😂 نه خدایش از بس میگفتم آخ فک کنم الان نگین داره چپ چپ نگام میکنه 

دیگه اینا یاد گرفتن  میگن  👀نگین.

.

پس گروه که عوض بشه اخطار برا یادگاری تو گروه قبلی می مونه خداروشکر

2706