2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805005 بازدید | 290067 پست

گزارش_سرگروه#  

افطاری

پلو سفید ۳ق+سالاد فصل۲۰۰گ +سس ماست+سینه مرغ

میانوعده

ارده ،خرما،چای سبز ،عسل 

شام 

نان سنگک+کوکو سبزی،خیارشور و گوجه

مصرفی ومجاز ۵۰۰

آب ۸لیوان 

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

@سمیه1396    سلام جیگر

سحری 5 کف نون با عسل و کره شد 550

افطار 5 ق حلیم سه کف نون و سه قاشق میرزا و یه بامیه و  یه تیکه شکلات تلخ 650 تا

شد 1200

یه چالش شکم

نیم ساعت رقص

شاید بازم برقصم

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم امروز خودمو به قهوه بستم 

مواظب باش.. شب بی خوابت نکنه گلم...

راستیی، مگه معدت مشکل پیدا نکرده؟؟.یکی از عوارض قهوه رفللکس اسیده معده هستاااا... مواظب باش ...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
انتظار داشتم از عدس پلوش نیم قاشق کم میکرد😁😒کنارچاییش خرما یا توت یا یه تکه میوه ای میخورد😁😁

😅👌👌👌👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728
مواظب باش.. شب بی خوابت نکنه گلم... راستیی، مگه معدت مشکل پیدا نکرده؟؟.یکی از عوارض قهوه رفللکس ...

سمیه معتاد قهوه شدم 😑اما رو خوابم تاثیر نداره ای ام یه عدد خوابالو 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

@sepiiiiiideh       سلام گلم 

اینم گزارش امروز

اوتمیل اشتباه تایپ شد😉😊

گروه بنفش💜سرگروه سپیده جان😍........گمان می کنم هر آدمی باید پشت پنجره ی اتاقش،یک گلدان گل شمعدانی داشته باشد،که هر بار گلهایش خشک می شود و دوباره گل می دهد،یادش بیفتد که روزهای غم هم به پایان می رسند!به امید خدا 😍خدا جووونم میدونی منتظر معجزه هستم .خدایا شکرت خدایا  شکرت خدایا شکرت .ممنون و بی نهایت سپاسگزارم 😘😘😘

گزارش#  

@مامانجوجوبودم    

سلام عزیزم 

🍳سحری 👈 تخم مرغ + گردو + خرما +  ( ۱۸۳ کالری )

🍔 افطار 👈  نصف لیوان شیر+خرما ( ۹۸ کالری )

🍏میان وعده 👈 چای +  خرما+کشمش ( ۱۵ کالری )

🍗 شام 👈ماهی سرخ شده  +سالاد +روغن زیتون  ( ۲۷۰ کالری)

آب ۸ لیوان 

💗  کالری مجاز 👈 ۵۰۰

💓 کالری مصرفی👈۵۶۶

ورزش فقط تونستم ۱۵ مین پیاده روی کنم 

گروه  سبز    👈وزن اوليه: ٦٨ 😓.🌻  هدف آخر بهار:۶۴ 🔒 🌻هدف آخر تابستان :۵۲ 🔒🌻  وزن هدف نهايي:٥٠🤩🔒🌻تاريخ شروع : ١٤٠١/٠٢/٢٤       💫💫هيچ كاري نشد نداره 💫💫.       وزن الان :😔٦٨.    
2738
گزارش#   سحر:نان+پنیر+گردو(۲۰۲) افطار:چای+خرما(۶۲) شام:نان+پنیر+گردو😶(۴۲۸) میانوعده:چای+خ ...

اتفاقا گزارشت خیلی خوب بود عزیزم.سالم و سبک.

اگه شیر داری تو خونه بخور. پر کن کالریتو. یا گردو بخور.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
@مامان_الیساهستم     گزارش#   صبحانه: ۳۰گرم لواش، مربا، کره=137 کالری ...

عالی عزیزم👌👌👌

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
سمیه معتاد قهوه شدم 😑اما رو خوابم تاثیر نداره ای ام یه عدد خوابالو 

منم همینطور

گروه بنفش💜سرگروه سپیده جان😍........گمان می کنم هر آدمی باید پشت پنجره ی اتاقش،یک گلدان گل شمعدانی داشته باشد،که هر بار گلهایش خشک می شود و دوباره گل می دهد،یادش بیفتد که روزهای غم هم به پایان می رسند!به امید خدا 😍خدا جووونم میدونی منتظر معجزه هستم .خدایا شکرت خدایا  شکرت خدایا شکرت .ممنون و بی نهایت سپاسگزارم 😘😘😘
سلام شب بخیر ،،،،دوستان من میخوام عکس پروفایل بزارم نمیدونم چجوری !!!میشه راهنمایی کنین؟؟؟رفتم اسکری ...

گوشه بالای صفحه سمت چپ، برو تو نی نی سایت من

یه مداد برای ویرایش عکس هست از اونجا برو برای انتخاب عکس

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
گزارش#   @مامان_الیساهستم     سحری=خورشت کرفس ۴ قاشق(۱۸۰) افطاری=خرما یک عدد +آ ...

خیلی خوووب آزاده جان.

ورزشاتم عااالی.👏👏👏👏

@مامان_الیساهستم    

سلام عزیزم 

پروفایلو عوض کردم منتظر تاییدم 

گزارش#  

صبحانه تخم مرغ اب پز و دو کف دست نان

میان وعده سالاد شیرازی و یه سیب کوچیک

شام عدسی با ۳ کف دست نان 

کالری ۵۶۰ 

ورزشم چالش ران و مانکن شو و دراز نشست 

😍  
2706