2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805041 بازدید | 290067 پست
 فداات دااا موفق باشی چای دارچین عسلی. واسه قبل و حین پری عالیهه....

سمیه دیگه قببل اینکه توبگی

هر کدوم از بچه ها که میگن پری هستم یا درد دارم 

من قبلش از توی ذهنم میگذره الان حتما سمیه پیام میده میگه چای دارچین عسلی بخور😂

این از مهربونیت که  به همه میگی عزیز دلم😙

اکرم جون پایه ای شیرینی جات مصنوعی 1هفته حذف کنیم قند شکر نوشابه دلستر کیک شیرینی .....هرچیزی که مصن ...

پایتم عشقم شروع کنیم💪💪💪💪💪

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پروفایلااروووو..... جووووون

😅😅😅😅چه رنگ رنگی شده همه جااا

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

[QUOTE=131771537]اکرم جون پایه ای شیرینی جات مصنوعی 1هفته حذف کنیم قند شکر نوشابه دلستر کیک شیرینی .....هرچیزی که مصن ...[/QUOTEهستی بیسکویتم جزئش میشه آیا🤔🤔🤔🤔🤔

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪
2731
ایشالا تو میتونی من الان گشنمه همه خوراکیای خوشمزه میاد تو مخم ولی میگم نه میخام بخابم لعنت بر شیطان ...

این الان دقیقا حال و روز توعه عزیزم😂

@سمیه1396    @kiarash_mami   @بامدادخمار  

اینو ببینین بچه ها واقعا واقعیته😂😅🤣✋

سمیه دیگه قببل اینکه توبگی هر کدوم از بچه ها که میگن پری هستم یا درد دارم  من قبلش از توی ذهن ...

😂😂😂😂😂

دقیقا

رفیق روزای پری هس...منو‌که حسابی معتاد خودش کرده... تازه دلم نمیاد کسی از پری درد بکشههه🥴

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
😂😂😂😂😂 دقیقا رفیق روزای پری هس...منو‌که حسابی معتاد خودش کرده... تازه دلم نمیاد کسی از پری ...

خب من یکبار اومدم درست کردم بعد چون کالری عسل تقریبا زیاده یک قاشق چای خوری ریختم توش یک کم تلخ بود وقتی خوردم

یعنی میگم هر وقت میخوریم باید احتسابالری عسلش رو هم بکنیم چون کم نیست کالریش

این الان دقیقا حال و روز توعه عزیزم😂 @سمیه1396     @kiarash_mami   ...

😂😂😂😂😂

اخر داستان بازههه 

2740

انگیزه#

🤔 هنوز برای خودتون تصمیم نگرفتید ؟👇

✅یه کم فکر کنید و متن زیر رو با تامل بخونید و به کسانی که دوستش دارید بفرستید

✔️ اگر همین امروز استارت برای تغییر سبک زندگی و تناسب اندامت نکنی ممکنه به زودی زود پشیمون بشی ،

یادمه همیشه به شاگردان حضوری ام می گفتم، هدفت این باشه که وقتی  ۷۰ سالتون هم شد خوش هیکل و سلامت باشید یه پدربزرگ و مادربزرگ سالم که باعث افتخار بچه ها و نوه ها باشه که برای آمدن به خانه ش لحظه شماری کنن نه سرباره بچه ها که برای نگه داری پدربزرگ ها و مادربزرگ ها شانه خالی کنن و مدام دعوا کنن.

✅مطمئن باش اگر دیر حرکت کنی
سه ماه بعد شرایط تون بدتر از الانتون  میشه و پشیمان بشید

و اگر تلاش کنید
در کمتر از ۳ ماه با اخذرژیم وتمرین  از تغییراتتون شگفت زده خواهید شد👌

تصمیم درستی در این روزهای خانه نشینی بگیرید و شروع کنید👍

این الان دقیقا حال و روز توعه عزیزم😂 @سمیه1396     @kiarash_mami   ...

واقعا بقول مامانم لعنت بکن شیطانو بخاب🤣🤣🤣میبوسمشون همشون خوشمزن ولی ها🍕🍕🍕🍕🌭🌭🌭🌭🍟🍟🍟🍗🍗🍗🍖🍖🍖🍝🍝🍝🍨🍨🍨🍧🍧🍩🍩🍩🍰🍰🍰🍫🍫🍬🍬🍭🍭🍭 ولی نمیخورمشون چون هدف دارم💪💪💪💪💪💪

بلاخره پیدا کردم همه تاپیکها قفل بود😤

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

من اومدم دوباره شروع کنم دوهفته هستش کالری شماری رو شروع کردم ودوکیلو کم کردم😁

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
خب من یکبار اومدم درست کردم بعد چون کالری عسل تقریبا زیاده یک قاشق چای خوری ریختم توش یک کم تلخ بود ...

اره دیگه باید  حسابش کرد. همش تقریبا  ۲۰ تا کالاری داره ۱ قاشق چایخوریش...

ولی از انتخاری جلوگیری میکنه... ارزششو داره...

من اومدم دوباره شروع کنم دوهفته هستش کالری شماری رو شروع کردم ودوکیلو کم کردم😁

خوش برگشتی

باریکلا... خوب کم کردی👏👏👏👏

2706