2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805287 بازدید | 290067 پست
گزارش#   ص:نان بربری😩+عدسی+چای+خرما😋 ن:بادمجان+سینه مرغ+پلو+کاهو+دوغ میانوعده:سوهان+پفک+ا ...

صبحانه : نان و کره و عسل (۳۲۰ تا)
ناهار : نان و کوکو سیب زمینی(۳۳۶ تا)
شام : کله پاچه 😑😋 (۴۲۸ تا)
میان وعده ها: شیر و ساقه طلایی (۲۷۳ تا)
جمع :۱۳۵۸
ورزش ۲۵ دیقه حلقه،انشالله اولادان بخوابن قصد دارم یه ربع بیست دیقه دیگه بزنم

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افرین بانوووو منم از فردا شروع میکنم برا ماه رمضوووون سبزی اش و دلمه و کوکو میخام فریز کنم ما کنگ ...

💋💋💋

کنگر برای ماست کنگر میخوریم‌ما خیلی خوشمزست 

برم ارد و خرما هم بگیرم برای ماه رمضون ،رنگینک وحلوا😋😋😋

بساط حلیم و شله واش هم براه کنم واسه ماه مبارک 

اخ که بدجور دلم لک‌زده واسه ربنا

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
هستی برنج شبا نخور دختر خوب منم باید میان وعده عصرمو کم کنم زیاده😜😜😜😜

اکرم جون پایه ای شیرینی جات مصنوعی 1هفته حذف کنیم قند شکر نوشابه دلستر کیک شیرینی .....هرچیزی که مصنوعیه به جاش عسل خرما کشمش مصرف کنیم من از فردا شروع میکنم 

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
2728
@سمیه1396   @kiarash_mami   @بامدادخمار   سلاااام من اومدم با یک روز پررر فر ...

😂😂😂

واای چقدر نوشته بودی هااا.. معلومه حسابی دلت پره از دست شیرینی هاا..

حالا فکر کن اینهمه تایپک کنی وری ارسال نشه و پاک بشن🥴

ولی عجب خوب مقاومت کردیا👏👏👏👏👏

گلم یه دلیل اینکه گفته سعی کن کالاری فستت را تا ۵۰۰ بیاری اینه که بهت فشار میاره و کل شب گشنگی میکشی و فرداش ضعف میکنی..

مخصوصا که بازم صبحونه نخوردی.. 

صبحونه حتما حتما بخور.. خیلییی مهمه تو لاغری و حلوگیری از پر خوری...

اکه ورزشات زیاده، ورزشات را نصف کن و یه روز درمیان برو  که بهت خیلی فشار نیاره... 

بازم دمت گرم، هم به ارادت، هم به ورزشات هم به انگشات که اینهمه نوشتی😅👌👌👌👌👌👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
💋💋💋 کنگر برای ماست کنگر میخوریم‌ما خیلی خوشمزست  برم ارد و خرما هم بگیرم برای ماه رمضون ،ر ...

ممنون منم ارد و بزارم‌تو لیست خرید فردا

با برنج اش

امروز فلفل فریز کردم برا اش گوجه

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
افرین فرزندم 😍👌😄

الهه خبر خوب 😍😍😍😍😍✌✌ تازه عموم زن عموم خونمون بودن! پیرهن سفید خوشکلی پوشیده بودم بعد زن عموم گفت سارا لاغر شدیها بهش گفتم شوخی میکنی 😍😍 گفت قبلا این برات یکم تنگ بود الان راحت شده برات ✌✌ ولی مامانم ضدحال میزنه میگه هنو چاقی 😑😑😑😑😑

هی😔😔😔😔😔😔😔😔

بابااا سبزززژ💚💚💚💚💚

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2740
میخاستم برا شام تخی ابپز بخورم نشد شوهر املت درست کرد انقدر به به و چه چه کرد یه لقمه خوردم با سبزی ...

به به عجب

عحب معده ی خوبی😅 چقدر قانع

الهه خبر خوب 😍😍😍😍😍✌✌ تازه عموم زن عموم خونمون بودن! پیرهن سفید خوشکلی پوشیده بودم بعد زن عموم گ ...

مثل خواهر شوهر من این یکی میگه خیلی لاغر شدی خوش حال میشم اون یکی میگه ازبس خونه بودی بازم چاق شدی میخوره تو ذوقم

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
سلام قشنگم  در حال حمالیم ننه😁😁 کنگرگرفتم دارم پاک میکنم   کدو بادمجون سرخ ...

خدا قوت.

فقط یه جیزیی،،، ایاا رژیم و ورزش در این لیستت جایی داره 

😅😅😅

گزارش# ۱۱۰۰ کالری مجاز  تردمیل و چرخونک و چالشمم رفتم

افرین👏👏👏👏👏

2706