2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805083 بازدید | 290067 پست
خراب کردم مامان علی 😞 ببخشید 😞 نفهمیدم چیشد😞😭

چ حرفیه میزنی بچه شیرمیدی منم شیر میدادم میخوردم هوس همه چی هم میکردم والا😑😑

من چرا ببخشم اخه

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گزارش#  

صبحانه = چایی سبز دو تا خرما

ناهار =سینه مرغ 100 گرم+ سالاد شیرازی+ نون30 گرم

میان وعده= یه لیوان باقالی پخته

شام=دو تا ق برنج+ 1 ق قورمه سبزی 😢😢😢

خیلی خیشمزه بود نمیتونستم نخورم.

کالری مصرفی=550

پوستی= پاکسازی پوست.+ ماساژ یخ

ورزش =چالش شکم.

@kiarash_mami    

@مهدیه24    

2728
چ حرفیه میزنی بچه شیرمیدی منم شیر میدادم میخوردم هوس همه چی هم میکردم والا😑😑 من چرا ببخشم اخه

تا قبل شام همه چی خوب بود رعایت کردم کامل 

تا اینکه شوهرم گف پیتزا بخوریم😑

نصف پیتزا رو خوردم وای خدایا😭😭😭عاخه چرا انقد سستم😢😢

گزارشمو میدم اما 

عاخه رعایت کرده بودم تا قبل شام😭😭

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
 گزارش#   صبحانه = چایی سبز دو تا خرما ناهار =سینه مرغ 100 گرم+ سالاد شیرازی+ نون30 گر ...

شکوه😔

چطوری انقد با اراده و خوبی😭

یادمه وزنامون بهم نزدیک بود و رقیب شدیم .سری قبل،یادته؟؟😢

پس چرا الان من‌ انقد زیاد ترم😢😔😔😔

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
تا قبل شام همه چی خوب بود رعایت کردم کامل  تا اینکه شوهرم گف پیتزا بخوریم😑 نصف پیتزا رو خورد ...

عزیزم تو دو تا بارداری پشت سر هم داشتی معلومه که بدنت ضعیف شده ،پسرم ۲۰ماهگی بود شیر میخورد من جونم درمیومد طاقت روزه هم نداشتم،حالا دختر تو هم۸ماهس،به نظرم خودت مواظب غذات باش اما رژیم نگیری و اعصاب تو خورد نکن.

2738

@سمیه1396  

@kiarash_mami  

سلامم🌸
صبح 👈. هیچ
ناهار 👈 استامبولی پلو 60 گرم + خیارشور + 300 گرم سالاد شیرازی🙈(دیگه حجم معدن رو با سالاد پر کردم)
میان‌وعده ناهار 👈 یکدونه خرما خشک
شام 👈 نان خشک 15 گرم + هندوانه 170 گرم + پنیر 15 گرم + یک کم هم سیب و پرتقال ( خیلی کم)
آب 8 لیوان ✔️
جمع کالری 👈 374 تا ولی میدونم یک کم بیشتر هم شد چون هم آدامس خوردم. و هم میوه هارو دقیق نتونستم حساب کنم
ورزش ها 👈 خییییلی کم ورزش کردم چون حمام هم رفتم خیلی خسته شدم😪
تمرین حلقه + چالش کپل و ران و بازو + 100 تا ساق پا + یک کم هم دویدم

الهه امکانش هس ادم حامله باشه ولی بی بی چک نشون نده😶 ۱ هفته از موعدم میگذره ولی تشریف فرما نمیش ...

اوه اوه😑😑

درکت میکنم😐😐

زیره خوردی؟

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸

سلام ب همگی

قربونتون برم دلم خیلی تنگیده بود واسه همتون

کجایین؟؟همین جا هستین

@بامدادخمار    

@مامانجوجوبودم    

@kiarash_mami    

@سمیه1396    

@sepiiiiideh    

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
@سمیه1396   @kiarash_mami   سلامم🌸 صبح 👈. هیچ ناهار 👈 استامبولی پلو 60 گرم + خیا ...

باریکلاااا 👏👏👏👏👏

این گزارشت چقدر رژیمیی بود دختر... همه چی رارعایت کردی.. 

👌👌👌👌هم ورزش.. هم حذف تنقلات

راستی تا ۵۰۰ هم‌جارداری که کالاری بخوری.، خیلی به خودت گشنگییی ندی هاااا...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
من با همون ۴۷۰ بستم حلقه و اسکات و ابم تا اخر شب تیک میخوره انشاالله پروانه رو قول نمیدم هلاکم

👏👏👏👏👏👏👏👏

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706