2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805071 بازدید | 290067 پست
https://www.instagram.com/p/B-hT6TSn9Ww/?igshid=12gm3k3q7sgj7 داروی کرونا کشف شد. به تمام بیمار ...

واقعا؟؟؟؟؟

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
عزیزم من دو روز تاپیک نبودم همه جیز از دستم در رفته گویا این نیست تاپیک وزن

ممنون عزیزم😍

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره تو گوگل هم هست  تو تاپیک ورزش هم گذاشتیم

ممنون عشقم 😘😍

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
گزارش#   ص:چای+خرما+نان خشک+پنیر+گردو قبل ناهار سبوس برنج  ن:دمی گوجه+ماست+کاهو میانو ...

سلام عزیزم

ببخشید من دیشب اومدم تو جا بیهوش شدم از خستگی😔😔

صبحانه : نان و خامه و عسل (۳۵۰ تا)
ناهار : ۳ قاشق پلو و سه قاشق خورش بادمجان (۱۹۶ تا)
شام : ۵ قاشق خورش بادمجان با نون (۳۹۵ تا)
میان وعده ها : ۴ قاشق عدسی با یه کف نان ، سه تا خرما ، دوتا ساقه طلایی، یه سیب و یه تیکه زولبیا (۴۴۹ تا)
جمع ۱۳۹۰
بازم زد بالا😩
ورزش ۲۰ دقیقه حلقه فقط ☹
منو ببخش دوستم من زیاد ورزش ندارم اصن وقتشو ندارم😔

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2728
گزارش#   ص:چای+خرما+نان خشک+پنیر+گردو قبل ناهار سبوس برنج  ن:دمی گوجه+ماست+کاهو میانو ...

خیر ببینی تو اول تگ میکنی من پستتو ریپ میکنم😁😁حالش ندارم تگ کنم سخته😩😩🤦‍♀️

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

سلام صبحتون بخیر 🌺🌺دیشب تاپیک قفل بود گزارش ندادم 

اینم گزارشم

ناشتا آب جوش 

صبحانه ۱۹ گرم پنیر لبنه+۳۳ گرم لواش+۱۲ گرم مربا البالو+۴ گرم کره

میانوعده قهوه

ناهار ۱۵۰ گرم سالاد فصل با سس+۲۵۰ گرم عدسی+۲۰گرم سنگک

میانوعده ۳۰ گرم مغز تخمه افتابگردان+۱۰۰ گرم عدسی+۳ عدد شیرینی کشمشی😣

شام سالاد فصل 

کالری مجاز ۱۴۸۰ مصرفی ۱۶۰۰😞😔

ورزش ۵۰۰۰ گام+نیم ساعت حلقه+۲۰ دراز نشست+نیم ساعت دمبل و حرکات شکم پهلو

پوستی آب پیاز+سفیده تخی+ابرسان

@مامانجوجوبودم    

@saharbeauty    

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
سلام عزیزم ببخشید من دیشب اومدم تو جا بیهوش شدم از خستگی😔😔 صبحانه : نان و خامه و عسل (۳۵۰ تا) نا ...

نوش جونت

عزیزم‌چ حرفیه دوتا بچه کوچیک داری سخته دیگ میدونم 🥰🥰مادر نمونه😇😇

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2740
@سمیه1396   @kiarash_mami   سلام بر عزیزانم من امروز رو گزارش نمیدم چون تعریفی ندا ...

من خودمم سه تا شیرینی کشمشی خوردم دیشب انقققد گریه کردم😞

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
گزارش#   صبحانه=خامه نصف ق+1 ق م عسل + نون 25 گرم ناهار= برنج دو کف گیر+60 گرم سینه مرغ+ 30 ...

عالی 🙌😍

@kiarash_mami     کاش منو یادت نمیرفت 😔

سلام عزیزم یادم نرفته بخدا❤❤❤ولی چون زیاد بودین اصلا هیچکسو تگ نکردم ک کدوت پیش نیاد 

گزارش# رو بخون

سلام عزیزم..من ۳روزه پیوستم به گروهتون..من سرکار عادت دارم صبح ها نسکافه یا کاپوچینو بخورم.ازترکیه کاپوچینوی بدون شکر خریدم..فله ای..روش نزده کالریشو..اصلا شکرنداره فقط میت داره..کالری ی فنجان چقدرمیشه عزبزم؟شما میدونی؟میزنم نت نمیاد

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

خانومای عزیز من کادردرمانم..راستی هرسوالی راجع به کرونا دارین بپرسین..خوشحال میشم راهنمایی تون کنم🤗

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
خودت نداری اینستا😢 عزیزم😢هیچی مث کیک و چیزای خوشمزه پختن سر ادمو بند نمیکنه😍 بپز یه کوچولو هم خ ...

ن ندارم هیچی ندارم😞

میدونی شوهرم و کیارش زیاد اهل شیرینی و کیک نیستن بیشتر بیسکوییت میخورن بعد میپزم مثلا بشه ۶ تیکه دوتاشو اونا میخورن بقیه اش میمونه هی خودم خودمو گول میزنم حیفه حیفه مجبور میشم بخورم😢اصلا از ترس نمیپزم حالا دیشب پسر برادرشوهرم ۴ تا دونه شیرینی کشمشی آورد گفت خودم پختم منم گرفتم یکیشو کیارش خورد سه تاشو خودم انقققد ناراحت بودم ک حد نداشت انققد گریه کردم😞

گزارش#  

گزارش دیشب ببخشید نشد دیشب گزارش بدم

صبحانه کیک خودم پز و چای خیلی کم خوردم هوس کرده بودم😁

میان وعده قهوه و شکلات تلخ

ناهار تن ماهی و نان 

میان وعده پسته و گردو چند گرم

شام شیر و ساقه طلایی

ورزش ۲۵ مین پیاده روی و ۳ مین طناب زدم

کالری مجاز ۱۱۰۰ 

کااری مصرفی ۱۱۰۰

گروه آبی 💙 ( شروع   ۱۸ مهر    ۶۹/۲۵ )