2737
2734

من ده سال باتمام ظلمایی که مادرشوهرم بهم میکردمثل احمقاروزه سکوت میگرفتم اون هی وحشی وحشی ترمیشدهرسال ازسال قبلش بدترمن به امیدخوب شدنش سکوت میکردم ولی اصلافایده نداشت شوهرمم همینطورجرات نمیکردم حرف بزنم یه بارفقط یه بارجلوشون دراومدم شوهرم الان جزچشم هیچی نمیگه مادرشوهرمم مثل گربه های مظلوم صداش درنمیادالبته این راهکاربراخانومای مظلوم که گیرخانواده شوهربدافتادناتاهرزمان سکوت کنی ومظلوم باشی خاروبی عزتی این واقعابهم ثابت شدالان مادرشوهرم جرات نداره پاشودرخونم بزاره که سگ دنبالش میکنم ازچندقدمی من جرات نداره ردبشه تااین حدترسوندمش حقش چون ده سال خیلی زیادبودبرازجردادنم اونم یه کارایی که بگم ازتعجب خشکتون میزنه 😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

مادر شوهر منم قبلا دنبال اذیت کردن بود 

من هم زندگی خواهرام رو دیده بودم که مظلوم بودن رویه ام رو عوض کردم از همون یکی دوسال اول . هم جواب مادر شوهرو دادم هم شوهرمو الان هردوشون هی قربون صدقم میرن 😂😂😂 شوهرمم مثل چی حرف گوش کن شده 

2706