2733
2734
عنوان

سلیطهههههه باش ولی خواهشامظلوم نباش

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 27 پست
حال چرا برا خودت هم سلیطه بازی در میاری . برا خودت احترام قائل شو گلم تو کلامت  مواظب باش ... چ ...

نه الان همکلام نمیشم باهاشون اصلانگاهش نمیکنم که بخوام هم صحبتی عادی هم براشون شده ارزو

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همیشه تو ما ایرانیا یه حرف هست که میگه

( جواب بدی رو که با بدی نمیدن)

ولی تازگیا تو تی وی یه حدیث از امام علی نشون دادن که (درجواب ظلم باید ساکت نشینیم ) 

و نمیدونم دقیقش چی بود ولی بعد اون حدیث خیلی برا اون حرف که از بچگی تو گوشمون گفتن و باعث مظلوم شدنمون شدن نمیبخشمشون

اگه بی دلیل لایکتون کردم یعنی یا براتون صلوات فرستادم یا دعاتون کردم😊                                                              التماس دعای فرج اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به ❤️
2731
حالا چیکار کردی کماندو بازیاتو براماهم تعریف کن 

ببین قضیه مرگ یه بارشیون یه باریعنی شیرمادر دوستم حلالش گفت فاطمه تاکی میخوای واستی ومادرشوهرت عذابت بده یه بارفقط یه بارمثل خودش بی احترامی کن یه بارقاطع ومحکم واستافک نکنن بی زبونی سراخرین دعوامادرمومیخواس ازخونه خودم بیرون کنه همونجاخلاصش کردم گفتم ببین هنواینقدبی غیرت نشدم که توبیای مادرمنوازخونم بیرون کنی گفت خونه پسرم گفتم خونه پسرت باشه من خانوم این خونه ام توچکاره ای که میای برامن تعیین تکلیف میکنی من ده سال هیچی جوابش نمیدادمامثل احمقافقط سکوت میکردم هرچی بددهنی میکردبی احترامی توهین سرمومینداختم پایین

همیشه تو ما ایرانیا یه حرف هست که میگه ( جواب بدی رو که با بدی نمیدن) ولی تازگیا تو تی وی یه حدیث ...

من الان کوچکترین بدی بهشون نمیکنم ولی جرات ندارن بهم بی احترامی کنن بگن بالای چشت ابرویه بارپشت سرم حرف زدرفتم خونه اش گفتم اخرین بارت باشه پشت سرم حرف درمیاری خودم تغییرکردم شوهرم عوض شدمادرشوهرمم جرات نداره الان سمتم بیادفقط شوهرم میره جایی ببینمش اصلانگاش نمیکنم

ببین قضیه مرگ یه بارشیون یه باریعنی شیرمادر دوستم حلالش گفت فاطمه تاکی میخوای واستی ومادرشوهرت عذابت ...

منم بعد دوازده سال سال پیش اینقد تو مخم رفت و تلفن روم قطع کرد و تهدیدم کردکه میرم به مامانت میگم درصورتی که با پسر خودش مشکل داشت و من این وسط دخالتی نداشتم. منم محکم پیام دادم دیگه بهم زنگ نزن اگه بخوای تهدید کنی و بهم بی احترامی کنی. این پیامم خیلی براش سنگین بود چون من خیلی خیلی احترام میزاشتم و قطع ارتباط کردم تو شوکه که من این کارو کردم. به شوهرم زنگ زده تو زن و بچت از ما مهمتره شوهرم هم گفته معلومه که هست. وولی خود شوهرم هم از حرکتی که زدم هنوز تو شوکه خخخ

منم سکوت میکنم نه بخاطر احترام. اصن اون لحظه مغزم یاری نمیده هنگ میکنم

مال من خیلی بی حیابودتوجلوجمع غریبه جلوخودم بی احترامی میکردهمه میگفتن واقعاخیلی صبوربودی تحمل کردی ولی اصلافایده نداش خوب نمیشدهی بدترمیشدوقیح ترمیشد

منم بعد دوازده سال سال پیش اینقد تو مخم رفت و تلفن روم قطع کرد و تهدیدم کردکه میرم به مامانت میگم در ...

منم باراولم بودخودش هنگ کردفک نمیکردازجلوش دربیام اینقدکه بهش احترام میزاشتم توبهش نمیگفتم البته همش تقصیرشوهرم بودمیگفت مامانم خط قرمزمه بی احترامی کنی ال میکنم فلان میکنم منوترسونده بود

اها چه پررو  خب بعدش "

دیگه این رفت که بیادبازتولابه لایه دعوایی راه انداخت هنوکینه داشت تهدیدم کرده بودیعنی رفتم خونه اش گفتم کیوتهدیدمیکنی زندگیموبهم میزنی بفرمااین گل پسرت باشه واسه خودت دلت خنک میشه جداشم همین فردااقدام میکنم داغموتاابدرودل پسرت میزارم شوهرم خیلی بهم وابسته اس زورگوولی وابسته اس چون خیلی توزندگی بهش محبت کردم گفتم یه باردیگه توزندگیم دخالت کنی پشت سرم حرفی بزنی تهدیدم کنی یه کاری میکنم تااخرعمرفراموش نکنی ببین من تهدیدام الکی نیستایاحرفی نمیزنم یابزنم تاتهش میرم ازهمین شوهرم خیلی میترسه میدونه انجام میدم