2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805050 بازدید | 290067 پست
خوشبحالت مامان الیسا جون کاش منم بتونم این حس خوبو تجربه کنم البته قبلاتجربه کردم اما این روزا اینقد ...

من چون از اول چاق بودم الان خیلی خوشحالم و برام تازگی داره. خدارو هزار مرتبه شکر.

عزیزم خوب پیش میرفتی که چرا اونهمه زحمت کشیدی و خرابش کردی.

الانم اصلا دیر نشده خیلیا هستن ک تازه ب گروهمون پیوستن و دارن بدون سرگروه پیش میرن.

پس خودت یه یاعلی بگو و انگیزه# هم بخون و به امید خدا شروع کن باز.

هیچی از خوردن لذتبخشتر  نیست ولی از همه اینا خوش اندام بودن و خوش لباس بودن به همه اینا می ارزه. 

امروز قشنگترین و عزیزترین روز زندگیم بود بخدا. خیلی ذوق دارم

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من یه سوال دارم الهه جون شمام دیدی بی زحمت جواب بده.من شنیدم زیره سبز برا لاغری خوبه.زیره سیا ...

برای نفخ عرق نعنا بخور.

قرص نعناع هم عالیه.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2731
@بامدادخمار   عزیزم من تصمیم گرفتم هم رژیم حذف ناهارو داشته باشم هم کالری شماری کنم  مث ...

هیچ وعده غذایی رو حذف نکن پری جون. وعده هاتو بیشتر کن و مقدارشون رو کم کن.

راستی اسمم سهیلاست

انگیزه#   ذوق_مرگ_شدم_😌# وااااااای بچه ها از امروز براتون بگم ک چقد ذوووووق مرگ شدم. عا ...

وااااااای تبریک میگم عشقم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

ایولا، ما میتوانیم،، تو بهترینی😘😘😘😘

به حکمتش دل بسپار 🌿
وااااااای تبریک میگم عشقم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 ایولا، ما میتوانیم،، تو بهترینی😘😘😘 ...

فداتشم عزیزدلم.

تو سایز مانتو چند میپوشی

2738
سلام من توضیحات امضای سرگروه رو کامل خوندم میشه بگین شما چجوری گزارش میدین

گزارش# رو بخون

سلام به همه🌹🌹 منم میخوام عضو گروهتون بشم  عضو جدید قبول میکنین؟  چیکار باید بکنم؟ کا ...

خب پس شروع کن دیگه.

از فردا گزارش بده

گزارش# رو بخون

برا اینکه انگیزه بگیری ی نفر رو رقیب خودت کن و برای هم گزارش بدین.

وزنت رو اعلام کن و بگو ببین کی رقیبت میشه

خب پس شروع کن دیگه. از فردا گزارش بده گزارش# رو بخون برا اینکه انگیزه بگیری ی نفر رو رقیب خودت ...

از ۱۲ شب چیزی نخوردم که از امروز شروع کنم از یک شب گوشیمو کنار گذاشتم که بتونم بخوابم صبح زود پاشم اصلا نتونسم چشم رو هم بزارم برای بار چندم اومدم تاپیک رو خوندم خوابم به  هم ریخته باید روش کار کنم😁

من اسمم رها متولد ۷۴ قدم ۱۷۵ وزنم این اواخر ۹۰.۹۲ بود ولی بخاطر یه عمل و مصرف دارو و نداشتن تحرک شدم‌۱۰۲ سال ۹۱ زایمان کردم و از اونموقع نتونستم به وزن قبل بارداریم برسم شوهرم خیلی ناراحته از این موضوع خودم ام همینطور  امیدوارم کنار شما دوستایه خوبم زودی به هدفم برسم

کی هم وزن منه که بتونم باهاش در رقابت باشم؟

💕
از ۱۲ شب چیزی نخوردم که از امروز شروع کنم از یک شب گوشیمو کنار گذاشتم که بتونم بخوابم صبح زود پاشم ا ...

حتتتتتما موفق میشی عزیزم.شک نکن.

همه مون نتیجه گرفتیم. امضاهامون رو بخون.

ایشالا فردا مرقدرت شروع کن. اره خیلی هم وزن تو بودن که کم کردن. حالا هم وزنت هم نبودن اشکال نداره مهم اینه باهم رقابت کنین و کاهش هارو داشته باشین.

حالا فردا بچه ها بیان باز دوباره اعلام کن ک ببین کی رقیبت میشه.

https://www.instagram.com/p/B-hT6TSn9Ww/?igshid=12gm3k3q7sgj7

داروی کرونا کشف شد. به تمام بیمارستانای تهران دادن. خبر هم معتبره

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋