2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805056 بازدید | 290067 پست
چراترکیده بود

بعضی ادمای  حسود الکی گزارش زده بودن... 🙁🙄

خود خانم مونا تهرانی اومدن، پیگیری کردن و تاپیک را برگردوندن...💪💪💪💪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شب بخیر اینم گزارش من هرچی زدم پرنمیشد😐😐نمیدونم واقعا کم خوردم یا چیزدیگه.ورزشمم ی لیوان چای سبز و ...

گلم هشتک گزارش ها را بخون

ببینی بچه ها چه ورزش هایی و چه غذاهایی میخورن..

اینجا را کلیک کن..

گزارش#  

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
فرمول جدید چطوریه؟

عزيزم با فست ٨٠٠ تايي بخاطره كرونا منظورمه 

١٣٨٠ مجازمه

١٢٨٠ ميبندم به جاي ٥٠٠ تا ٨٠٠ ميبندم فستمو

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2740
وزنت مثل قبل کم میشه ؟ 

ترازو ندارم دو هفته ام هست رعايت نكردم ولي سايزم خداروشكر بيشتر نشده

فعلا ميترسم برم داروخونه بايد هروقت رفتم واسه خونه خريد يه لحظه ام برم داروخونه وزن كنم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
ها بقرآن همشون عقده دارن نکبتا.. فداتشم مرسی توخوبی؟😘نی نی هم خوبه خداروشکر جفتم پایینه به فنا رفت ...

به به خانوم حامله ی  باربی ما چطوره؟؟؟ 🌸🌸🌸

چند ماهه شده؟؟؟ وزن؟؟ یه شرح حال مختصر و‌ مفید بده😊

ترازو ندارم دو هفته ام هست رعايت نكردم ولي سايزم خداروشكر بيشتر نشده فعلا ميترسم برم داروخونه بايد ...

منم 1 ماه رعایت نکردم 

امشب تو بروزرسانی ها تایپیک دیدم

من امروز فست 500 تایی گرفتم

که زود وزنم برسه 70 لاقل

پیامتونو دیدم

یاد فست 800 تایی و کورنا و اینا افتادم

انگیزه#  

ذوق_مرگ_شدم_😌#

وااااااای بچه ها از امروز براتون بگم ک چقد ذوووووق مرگ شدم.

عاقا من امروز رفتم مانتو پرو کردم وای وای بگین چ سایزی تن کردم. سایز 40💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃. وای داشتم از خوشحالی میترکیدم. 

قبلا سایز 50 یا52 میپوشیدم.

خدایا هزاران بار شکرت😙😙😙😙😙😙😙.

خیلی خیلی خوشحالم.

@کابوووس    

@فندق_فسقلی    

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
انگیزه#   ذوق_مرگ_شدم_😌# وااااااای بچه ها از امروز براتون بگم ک چقد ذوووووق مرگ شدم. عا ...

درووووغ؟

افرین مگه چند کیلو بودی و چند شدی

واقعا درود برتو دختر بااراده👏👏👏👏👏👏

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

بالاخره بعد یک سال ورزش واقعیمو شرو کردم امروز

خیلی خوشحالم وای خِدا😁😁😁😁

نیم مین مثلا مازندرانی رقصیدم با اهنگ شلوار پلنگی😆😆😆😆

حتما دانلودش کنید خییییلی فاز داد💃💃💃💃💃

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
😂😂😂😂😂😂😂  وااای اره دیدم... بین این همه صفحات.. فکر کنم تاپیک که قفل بوده رفتی کل صف ...

من هنگام قفل شدن اولین بار اینجا، تصمیم گرفتم از اول تاپیکو بخونم که نکات یاد بگیرم،امروزم که اونو دیدم با استدلال تو حال کردم😂😂😂😂😂