2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805003 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گزارش

ص:۱/۴لواش،پنیر نصف ق ک،قند
ن:برنج ۷ق قورمه سبزی۳ق
م و:بیسکویت،یه کم تخمه،۱/۴کوفته،قند،۱پرتقال
ش:۳ق برنج
م و:۱پرتقال، نصف موز.شیر.شکلات
اب ۷لیوان
ورزش فقط گام ۳۲۰۰،دراز نشست۴۰تا
مجاز۱۷۰۰ مصرفی ۱۱۶۳

2731

سلام بچه ها ، گزارش امروز من

فعالیتم نداشتم چون پریودم داغونم 🛌

پریروز ۸۰ تا اضاف خورده بودم تو فستم ۳۰ تا امروز جبران کردم

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

گزارش#  

صبحانه:نون سنگگ۴۰گ،پنیر۲۰گ،خامه و عسل

ناهار:سالادالویه۱۰۰گ،نان لواش۲۰گ،سالاد کلم و یه ق ماست بعد از ظهر

شام:ترکیب۱۰۰گ لوبیا چیتی و۳۰گرم گوشت،سالاد شیرازی

م و:خرما،کشمش،سیب،خیار

اب۸لیوان 

ورزش۱ساعت،دو تا چالش شکم،۳۰شنا دیوار،۳۰درازنشست،سوزانده۴۵۰ کالری

مجاز۱۱۱۸

مصرفی۱۱۱۸

سلاااااممممم گل گلیهااااا خوبییین😍😍

وااای بچه هااا امروز روز اول رژیم شوک بوددد😐

تک تک سلول هام اینجوری بودن از تعجب🤔😲😲😲😧😦🙁😲😳😵

دیگه حالت تهوع گرفتم 🤕

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
سلام فری جون خوبی 😘نینی چطوره اسمشو چی گذاشتی ؟  عقده و‌کمبود دارن گزارش میزنن

ها بقرآن همشون عقده دارن نکبتا..

فداتشم مرسی توخوبی؟😘نی نی هم خوبه خداروشکر جفتم پایینه به فنا رفتم کمکی هم ندارم...اسمم هنوز تصمیم نگرفتیم...دوتا من میگم دوتا شوهرم تفاهمم نداریم😂😂

2738

گزارش#  

ص:چای+خرما+نان خشک+پنیر+گردو

قبل ناهار سبوس برنج

ن:دمی گوجه+ماست+کاهو

میانوعده:شیر+ساقه طلایی😑+چای+کشمش+سیب+پرتقال+بادام+هویج

ش:شیرعسل

بعدشام پرتقال+هویج

مصرفی:۱۴۰۰مجاز

آب ۸لیوان

ورزش:تردمیل+چالش شکم+درازنشست

@ati_hami    

@مامی_خوشگل    

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

گزارش#  

صبحانه:خرما+قهوه

ناهار:كته+قيمه

عصرونه:كيك خودم پز ازونا كه ديشب بدون روغن گذاشتن +چاي

شام:سنگك+كتلت+ماست

كالري دريافتي:١١٨٠

كالري مجاز:١٢٨٠ با فرمول جديد

ويتامين اينام خوردم قرص

@mamanali95    

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

چراترکیده بود

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵
همه ی توضیح های کامل که قبلا داشتیم تو توضیح برنامه که گذاشتم تو امضام هست اون لینکی که نوشتم توضیح ...

سلام عزیزم رژیم واسه اونایی ک روزه میگیرن چطوریه من یکم روزه غذا دارم نمیدونم چیکار کنم

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵
گزارش#   صبحانه:خرما+قهوه ناهار:كته+قيمه عصرونه:كيك خودم پز ازونا كه ديشب بدون روغن گذاشتن ...

فرمول جدید چطوریه؟

@سمیه1396     سمیه اون پست قدیمی رو لایک کردم دیدی؟ اگر تا الان دوست داشتم،از این به بع ...

😂😂😂😂😂😂😂

وااای اره دیدم... بین این همه صفحات..

فکر کنم تاپیک که قفل بوده رفتی کل صفحات را نشستی خوندی♥️عزیزی شما♥️

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

واای بچه هااا

یه تاپیک بود واسه نی نی سایت قدیمی هااا

عجب کاربری های قدیمیی بودناا از سال ۸۸، ۹۰

بینشون ما جوجه بودیم😆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706