2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805091 بازدید | 290067 پست
جیش نمیکنه رو فرش؟ شبا چی؟

شبارو خیلی وقته جیش نمیکنه 

ینی از حدودا یکسال یکسالو نیمگی کلا تو خواب جیش نمیکرد.به محض اینکه بیدار میشد یه عااالمه جیش میکرد نم میداد شلوار و لباس و همه رو میخیسوند🙄😒

واسه همین از قبلِ دو سال صبح یا عصر که از خواب بیدار میشد فوری میبردمش دستشویی.چون حتی اگه مای بیبشم نو بود چون یهو حجم زیادی رو میریخت قطعا نم میداد

پسر بد جیش میکنه.زیااااده جیشش.

شبارو اصلا. 

توی روزم ۵-۶ روزی میشه که ول نکرده.و اینکه هروقت تعریف کردم ازش همون روز یکی ول کرده😑🙄😁

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
احه میریم دستشویی جیش نمیکنه که😢 فقط دوست داره اب به پر پاش بپاشم و عاشق اینه قصری را برگردونه تو ...

وای اره شکوه میدونم میدونم😑😑

امیرم اصن نمینشست کهههه.هرچی داد میزدم بشینننن فقط باز میکرد 😩جیش نمیکرد که

بعد میمد بیرون دو دیقه بعدش جیش میکرد.

اما شکوه جونم باور کن ۳-۴ روز اولشو نفهم بازی در میارن. معذرت میخوام عشقم بچه خودمو میگم.ادم اصن ناامید میشه از تلاشش.

اما بعد ۳-۴ روز قشنگ دستشون میاد

بعدم من اشتباهی که کردم،خیلی تند تند میبردمش یه ربع ۲۰ دیقه به بار.اخه مگه چقد جیش داره بچه.عصبیش کرده بودم‌نمیمد دیگه جیغ میزد.

۴۰ دیقه یه ساعت یه بار خوبه

وقتیم که چایی شربتی مایعاتی چیزی خورده خب یکم زودتر

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@saharbeauty    

@مامانجوجوبودم    

ناشتا آب ولرم

صبحانه ۴۴ گرم سنگک+۱۹ گرم پنیر+۱۵ گرم خرما+۱ لیوان چای

میانوعده چای سبز

ناهار ۳۰۰گرم آبگوشت+۴۰ گرم سنگک+۱۰۰ گرم گوشت کوبیده+۴ ق کشک+۱ ق شیره انگور+سبزی خوردن

میانوعده خرما+۱ لیوان آب هویج+۱ ق بستنی سنتی+۳۰۰ گرم خیار+۲۴ گرم شریینی نخودچی

شام ۳۰۰ گرم جوجه کباب+۱۸ گرم گوجه کبابی+ماست پر چرب ۳ ق

کالری مصرفی ۱۵۰۰ کالری مجاز ۱۴۰۰ امروز اصلا راضی نبودم😢😔

ورزش حلقه ۱۵ مین+۳۰ مین دمبل و حرکت بازو و پهلو+۵۰۰۰ گام ۴۸۰ سوزانده

۸ لیوان آب

صورتمم تونر زدم😊

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
مرضیه امیر تو دستشویی جیش میکرده. اما این دیروز تا حالا همش تو شورتش شاشیده. شورت اموزشی خوبیش این ...

الهی فداش شم از کجاش میاره اخه میگی شیرم نمیخوره شبا که

وای شکوه امیرعلی اعصابمونو بهم ریخته از بس شبا بیدار میشه شیر میخواد.دیگه سگگگ میشیم بخدا من که تا برم آشپزخونه و  برگردم یه بند فوش میدم😑باور کن سیرشم میکنم شبا.از گشنگی پانمیشه همینجور کرمشو داره😩

2728

گزارش# @فونیکس96    

صبحانه.املت .نان

میان خرما

ناهار.خورشت ماهی شور.نان سبزی.خرما ارده

میان اب کرفس.خرماخشک 

شام اسنک.رشته غذای محلی

پفک

مصرفی۱۷۵۰

مجاز۱۶۳۰

زیادشدمتاسفانه فردا ازش کم میکنم 

ورزش

پیاده روی حلقه درازنشست 

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»
مرضیه امیر تو دستشویی جیش میکرده. اما این دیروز تا حالا همش تو شورتش شاشیده. شورت اموزشی خوبیش این ...

شکوه جونم اشتباه نمیکنی؟؟؟

عاخه تو خواب جیش نمیکنن دیگه

من فک میکنم بیدار که میشه جیش میکنه

تا حالا به محض بیداری بردیش دستشویی؟؟

یه بار ببرش ببین خشک نیس جاش.همین که چشماشو باز کرد تومونو بکش پایین و بدو😁

نه اصلا دعواش نکردم بخدا  اگه دعواش کنم که دیگه محمد سه طلاقم میکنه

واقعا نمونه ای😔من خیلی دعواش کردم سر جیشش😔کلی با خودم کار میکردم دعواش نکنم اگه جیش کرد ، اما آخه میبردمش دستشویی دو ساااعت وایمیسادم بالا سرش میگفتم بشیننن جیش کننن (محید هم اونور گریه میکرد😩) نمیکرد جیششو

بعد میمد بیرون میکرد😑خداوکیلی میشه هیچیش نگفت؟؟؟؟😤😤

2740

سلام ، من امروز ۴۵ دقیقه یوگا نیم ساعت هم ورزش و چالش روز دوم شکم و پهلو

ترازو هم نداشتم خودم وزن کنم 

کالری مجازم ۱۳۰۰ تاست

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

بچه ها برا بزرگ کردن با سن باید وسط تمرین حجم دهی  غذا خورد ؟

چه چیزهایی بخوریم ؟

چقدر از تمرین گذشت بخوریم؟

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
قربونت زیبا جون. ممنونم😍😍😍. ریپ نشدی @kiarash_mami    

عزیزمی🌺🙌

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

بچه ها از چه کارهایی برا کوچیک کردن شکم بیشتر نتیجه گرفتید 

هر کسی هر تجربه ای داره بگه 

از غذا گرفته تا ورزش یا هر کاری که باعث شده  شکمتون کوچیک بشه 

شبارو خیلی وقته جیش نمیکنه  ینی از حدودا یکسال یکسالو نیمگی کلا تو خواب جیش نمیکرد.به محض اینک ...

سخته من خیلی میترسم ان شاالله باهات زودی همکاری کنه 

ویاد بگیره

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
سلام عشقم 😘😘

سلام عزیزم خوبی؟ منم میخوام عضو بشم

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡
2706