2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805057 بازدید | 290067 پست
سمیه گلی بهتری؟؟؟؟

الان تازه سر پااا شدممم...

از دیروز تا امروز همش گلاب. به روتون، حالممم بد بوددد🤕🤕🤕

فکر کنم فردا کاهش خوبی دارم😁😁😁

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینجام عخشم😍 حالم خوبه فقط فستم ۶۸۰ شد خیلی از خودم عصبانیم😔

عیبی نداره گلم..استرس ب خودت راه نده

راستی ساراجون اخر شب وزن کنیم مثه پریود کاذبه؟دوس دارم وزن کنم خودمو ولی میترسم کاذب نشون بده تا صب ناراحت بشم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
سمیه و زیبا و نگار ،دوست جونا خوبید؟ بهتر شدید؟ 

فدات عزیزمم

الان تازه بهتر شدممم... 

اصلاا یه وضعییی بوود، نگم برات🤒🤒🤒

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
گزارش#   کالری ۶۸۰ تا بستم😣 ۳۰۰۰ گام پیاده روی ۳۰ مین حلقه یه رب رقص کار زیادی نتونستم ب ...

اتفاقا من فردا خونه تکونی دارم.همیشه یکشنبه ها اساسی تمیز میکنم😁😁

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2740
عیبی نداره گلم..استرس ب خودت راه نده راستی ساراجون اخر شب وزن کنیم مثه پریود کاذبه؟دوس دارم وزن کنم ...

آره دیگه😁فک کن الان کل غذایی که خوردی جذب بدنته و فردا دفع میشه🤐یکی دو کیلوعه خودش😁

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
فدات عزیزمم الان تازه بهتر شدممم...  اصلاا یه وضعییی بوود، نگم برات🤒🤒🤒

عزیزم مواظب باش تو لو خدا😢سبزیجات و سردیجاتم فعلا نخور تا خوب بشی😘

عزیزم مرسی منو نگار خوبیم ولی سمیه هنوز خبری نیس ازش😢😢

دیروززز ، شب ، صبح امروز ، ظهر تا الان 

خیلی درد کشیدمممم زیباااا

انگاری یه مشت شیشه خوردم، سوزش داشت

ولی چند سری شربت شیرین خوردم ، سوزش خوب شد

ولی تا اخرین لحظات هی حالم به هم میخورد...😰😰😰

اتفاقا من فردا خونه تکونی دارم.همیشه یکشنبه ها اساسی تمیز میکنم😁😁

به به چه کد بانویی🤩من گفتم قبل ماه محرم خونه تکونی کنم تاااااا عید انشالله😁اهل تمیز کاری نیستم اصن🙁

آره دیگه😁فک کن الان کل غذایی که خوردی جذب بدنته و فردا دفع میشه🤐یکی دو کیلوعه خودش😁

واقعااااا؟

خداروشکر وزن نکردم..مگر ن تا خود صب ناراحت بودم

حالا سارا امروز ک فست بودیم..کجا دو کیلو میشه.همش ۵۰۰ تا

واای ۴۰ تاا صفحههه را چه جوری بخونممم..

دارم بهتون میرسم

یواشترررر بنویسیید😍

واقعااااا؟ خداروشکر وزن نکردم..مگر ن تا خود صب ناراحت بودم حالا سارا امروز ک فست بودیم..کجا دو کیل ...

از مال دیروزم مونده فک کنم😁اصن همیشه اون تو یه چیزی هس 😏ذخیره نیرو😂

هر یه لیوان آب که میخوریم خودش ۲۰۰ گرمه🤐🤐