2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805529 بازدید | 290067 پست
ن بابا منکه کاربر جدید میبینم خیلی ذوق زده میشم و خوشحال ک‌ میتونم کمکی کنم 😇😇 تو نگران اون نباش ...

نوش جونش🤣🤣🤣🤣🤣

وای مردم از خنده

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
بچه ها من تا اينجا ٢٥ كيلو كم كردم😱😱😱😱

آفرین واقعا.احسنت ب این ارادت😊😊😊

دیانا فکر کنم منم مثه تو باشم..اخه خیلی تلاش میکنم و رو تصمیم هم کاملن حدی هستم.تقلب نمیکنم

راستی تو چند مدت۲۵ کم کردی؟

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا حالا۶۲۷،تا خوردم ورزش هیچی😕 شب میرم مسجد

سارا پست منو خوندی درباره نظرم راجع ب عکست؟؟؟؟

😄😄😄😄خودش میگه هلوووو ،گوجه سبز،،،اوف البالو گیلاس😋😋😋 😒😒😒😒خیلی هیزشده تازگیا هی میگه چه ک ...

جوووووون😂😂😂😂😂😂

شوهر منم با اینکه اصلن نمیدونه ولی رفتاراش عوض شده بیشتر بیشتر میاد سمتم.

2731
بامدادعزیزم،خداروشکر من هرهفته کم میکنم،شکمم آب شده ومقداری مونده،ازنظربالاتنه لاغرم،رونام خیلی زیاد ...

عزیزم به فرم بدنت هم ربط داره منم رانهام پرتر بود از بالاتنه دویدن و پیاده روی خیلی تاثیر داره حتما با رسیدن به وزن هدفت اونها هم درست میشه 

شیر دهی خودش متابولیسم رو بالا میبره نه اشکال نداره اگه ۱/۵ هم کم میشی ولی بعد ورزش رو ول نکن که بدنت روفرم باشه و شل نشه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
عزیزم به فرم بدنت هم ربط داره منم رانهام پرتر بود از بالاتنه دویدن و پیاده روی خیلی تاثیر داره حتما ...

ممنونم که جواب دادی،الهی خیرببینی که اعتمادبه نفسمونو بهم،ن برگردوندی،فدات بشم

@بامدادخمار   سلام الي جون ن تو رو خدا تاپيك جديد نزني من گم ميشم گناه دالم😭

ای بابا نکنین اینکارو بدبخت میشم😣😣

همینجا خوبه دیگه..دیانا نذاری هاااا🤣🤣🤣

2740
😄😄😄😄خودش میگه هلوووو ،گوجه سبز،،،اوف البالو گیلاس😋😋😋 😒😒😒😒خیلی هیزشده تازگیا هی میگه چه ک ...

مواظب باش تاپیک زمینه ی بارداریش خیلی بالاست 😂😂

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ممنونم که جواب دادی،الهی خیرببینی که اعتمادبه نفسمونو بهم،ن برگردوندی،فدات بشم

قلبونت 😘😘😘♥️

جوووووون😂😂😂😂😂😂 شوهر منم با اینکه اصلن نمیدونه ولی رفتاراش عوض شده بیشتر بیشتر میاد سمتم.

مواظب باشید من مسوولیت بارداریتونو به عهده نمیگیرما بعد نگید نگفتی 😂

سلام خوشگلا روزتون بخیر نماز روزه هاتون قبول 😘😘😘😘😘 منکه خیلیییی کمرو لگنم درد میکنه دیشب هم تو ...

سلام الهه جون ممنونم عزیزم.همچنین واسه شما

اگه لایق باشم‌حتما حتما دعات میکنم

سلام الهه جون ممنونم عزیزم.همچنین واسه شما اگه لایق باشم‌حتما حتما دعات میکنم

سلام 😘😘قربونت عزیزم 

ممنونم ازت مهربونم ♥️♥️♥️♥️

عزیزم به فرم بدنت هم ربط داره منم رانهام پرتر بود از بالاتنه دویدن و پیاده روی خیلی تاثیر داره حتما ...

الي جون سلام من تقريبا پنج كيلو دارم تا هدف و بيست و پنج. كيلو كم كردم بدنم شُل شده تو خونه ميشه سفت كرد يا بايد رفت باشگاه حتما😘😘😘بچه كوچيك دارم😭😭

2706