2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805042 بازدید | 290067 پست
@بامدادخمار   سلام عزیزم اگه تصمیم گرفتی تاپیک جدید بزنی لطفا حتما منو تگ کن جانمونم که دلم ا ...

سلام گلم 😘نه عزیزم فعلا تاپیک جدید نمیزنیم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
@بامدادخمار   سلام الي جون ن تو رو خدا تاپيك جديد نزني من گم ميشم گناه دالم😭

سلام عزیزم 😘

نه گلم فعلا نمیزنیم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوشگلا روزتون بخیر نماز روزه هاتون قبول 😘😘😘😘😘

منکه خیلیییی کمرو لگنم درد میکنه دیشب هم تو خونه احیا گرفتم لطفا سر افطار منو هم دعا کنید 🙏🏼♥️ ایشالا همتون مانکن بشید 😍 

بامداد خمار عاشقتونه# ♥️♥️♥️♥️ موفق باشید 

سلام خوشگلا روزتون بخیر نماز روزه هاتون قبول 😘😘😘😘😘 منکه خیلیییی کمرو لگنم درد میکنه دیشب هم تو ...

😘😘❤❤❤❤❤

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2731
دروغ میگی؟؟؟؟؟قروه ای ک نرسیده ب سنندج هست؟ عزیز دلم پس همشهری هستیم حاجیه جون.اسم کوچیکت چیه؟من ی ...

اسمم فاطمه س ولی تو عمرم دوبار قروه رفتم دیگه کل فامیل از اونجا نقل مکان کردن به کرمانشاه و تهران و سنندج

آره دیگه همون قروه که تقریبا بین سنندج و کرمانشاهه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
باور کن جز حقیقت حرفی نزدم😘😘😘مامانم خوشش اومد میگه درست میکنم سبزی کوکو داریم .فقط من خودم همیشه ...

فدات عزیزم،😍😍😘منم گاهی هویج میریزم گاهی نه 

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
سلام خوشگلا روزتون بخیر نماز روزه هاتون قبول 😘😘😘😘😘 منکه خیلیییی کمرو لگنم درد میکنه دیشب هم تو ...

سلام الهه جون ،ممنون که نمیخوای تاپیک جدید بزنی😍😍

یه سوال چجور هشتک درست کنم تو تاپیک میخوام غذاهارو که رژیمی هست تو هشتک بزارم

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2740
سلام الهه جون ،ممنون که نمیخوای تاپیک جدید بزنی😍😍 یه سوال چجور هشتک درست کنم تو تاپیک میخوام غذاه ...

سلام عزیزم😘😘

باید اول #‍ رو بزاری و بدون فاصله گذاشتن کلمه رو بنویسی هر جا فاصله لازم بود از نقطه یا _ استفاده کن و وقتی متنت تموم شد آخرش فاصله بزاری آبی میشه مثل این 👇🏼👇🏼👇🏼  

غذای_رژیمی# تاپیک_رژیمی#  

سلام عشقم،خوبی؟فدات شم ان شاا...بهترمیشی.همین تایپیک خوبه.

سلام عزیزم قربونت 😘😘😘♥️♥️♥️

سلام عزیزم قربونت 😘😘😘♥️♥️♥️

بامدادعزیزم،خداروشکر من هرهفته کم میکنم،شکمم آب شده ومقداری مونده،ازنظربالاتنه لاغرم،رونام خیلی زیادن،هرکاری میکنم خیلی خیلی سخت آب میشن،باورزش به نظرت درست میشه؟ویه سوال دیگه الهه جون،من هرموقع ورزش میکنم درهفته ،وهمزمان شیرهم میدن،حدود یک ونیم کیلوکم میکنم،خداروشکرتاثیری روی شیرم نداشته،حالاورزشموکم کردم،درهفته یک کیلوکم میکنم،به نظرتون خوبه؟اگه ورزشموزیادکنم هفته ای یک ونیم کم بشه،مشکلی نداره؟

2706