2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806045 بازدید | 290067 پست
بچه ها من ۳تا بیسکوییت کرم دار متوسط خوردم کالریشو تو مانکن زده ۲۴۰تا!!!!تو اینترنت ۳تاشو زده ۱۲۰تا. ...

ساقه طلاییه؟دونه ای۱۶گرمه ۷۲کالری داره میشه۲۱۶،تا

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم کرم دار ساده بود ساقه طلایی نبود بسکوییتش

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
2731

نه بابا اشتباه نمیکنی؟ 

من دکتر تغذیه که میرفتم میگفتم ساقه طلایی کمترین مقدار کالری داره و توی وعده عصرانه با چایی سه تا دونش برام نوشته بود

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
حالا هفته ای یه روز که چیزی نمیشه😁😁😁 من که اصلا دقیق کالری نمیگیرم همینجور ضمنی میگیرم😁

آخه زورم میاد کالریم ب جای غذا فقط با سه تا بیسکویت بدمزه پر شده باشه

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
نه بابا اشتباه نمیکنی؟  من دکتر تغذیه که میرفتم میگفتم ساقه طلایی کمترین مقدار کالری داره و تو ...

رو جلدش نوشته 

ساقه طلایی چون سبوس داره بهتر از بقیه بیسکوییتاس وسیر کنندس واسه همین دکترا میگن بخور

ن بابا منکه کاربر جدید میبینم خیلی ذوق زده میشم و خوشحال ک‌ میتونم کمکی کنم 😇😇 تو نگران اون نباش ...

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

تو دیگه داری کتابو جر وا جر میکنی....... خواهرم مراقبت....

❤👬❤
[QUOTE=91474845]زیبا وقتی ۹۰ کیلو بودی شوهرت میدونس وزنتو؟؟؟؟ شوهر من نمیدونه چن کیلوام خجالت میکشم ...

چراگونی سیب زمینی؟؟؟

بگو یه جعبه هلو😌😌😌😌😌😌😌😌😌

❤👬❤
چراگونی سیب زمینی؟؟؟ بگو یه جعبه هلو😌😌😌😌😌😌😌😌😌

😄😄😄😄خودش میگه هلوووو ،گوجه سبز،،،اوف البالو گیلاس😋😋😋

😒😒😒😒خیلی هیزشده تازگیا هی میگه چه کمرت باریک شده😍جون میده واسه😶😶😶😶

😄😄😄😄خودش میگه هلوووو ،گوجه سبز،،،اوف البالو گیلاس😋😋😋 😒😒😒😒خیلی هیزشده تازگیا هی میگه چه ک ...

😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳 نگو خواهر من پریودم گناه دارم.....

حالا من به بچه هام میگم اناناس های من😄😄😄😄😄

❤👬❤
۱۵۰بزن😁نه حرف مانکن نه حرف نت

بشقاب زده ۱۸۰تا.همونو حساب کردم نهایتش.من ابم با مانکن توی یه جوب نمیره .یه خوراکی کم میزنه یکی زیاد

2706