2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806045 بازدید | 290067 پست
خواهش میکنم عزیزم 🤗حتما بیا قول میدم اگه رعایت کنی خیلی زود به وزن ایده آلت میرسی

موفق باشی عزیزم

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم
ورزش كني كاهشت بيشتره و طي رژيم بدنت افتاده نميشه و خيلي بهتره،،،، گرسنه نشي ك ديگه رژيم نيست😏چرا ه ...

ممنونم از راهنمایی کامل و صادقانه

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بچه ها من ۳تا بیسکوییت کرم دار متوسط خوردم کالریشو تو مانکن زده ۲۴۰تا!!!!تو اینترنت ۳تاشو زده ۱۲۰تا.۲۴۰تا زیاد نیست؟؟؟؟؟؟؟

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
مرسی عزیزم اره خیلی خوبم ❤️😍

خداروشکر.یه سوال پرسیدم.پست قبلی ببین جوابشو میدونی

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
همون 120تا حساب کن عزیزم

داشتم سکته میکردم.خیلی گرسنه م بود.راستی ۷قاشق برنج ک میزنه یه کعگیر میدونی چند گرمه؟

ولی دقیق ترش جلد روش رو بخون ببین 100 گرمش چقدر کالری داره بعد سه تاش رو وزن کن و مطمئن شو

خونه خودمون نخوردم.

2706