2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805603 بازدید | 290067 پست
سلام عزیزم قربونت  آفرین خیلی عالیه همینجوری پیش برو  عزیزم ۱۰۰ تا ۲۰۰ کالری زیر کالری م ...

خب پس خداروشکر.چون واقعا ۱۴۰۰ ادیتم میکرد و انگار اصلن رژیم ندارم و پرخوری میکنم..الهه جووون میتونم بپرسم علت خوردن روغن زیتون و بادام درختی چیه ک بهم توصیه میکنی؟ممنونت میشم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
یوری ندیدم نمیدونم 😂😂 آره دیگه اونوری که کم‌حجمه بیشتر کار کن نشستنت رو هم اصلاح کن 

بامداد جون من هیکلم توت فرنگیه😒😒😒دور شونم ۱۰۶ دور کمر ۷۷.       دورباس ن ۱۰۲

حالا به نظرت با رژیم ورزش وفرمدهی میتونم درستش کنم؟یه ذره ساعت شنی بشه مثلا دور شونه وباسن ۱۰۰ودور کمرم ۷۰؟

اصلا شدنیه؟اخه من ⏳از اینا دوس😍😍😍

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب پس خداروشکر.چون واقعا ۱۴۰۰ ادیتم میکرد و انگار اصلن رژیم ندارم و پرخوری میکنم..الهه جووون میتونم ...

روغن زیتون برای جلوگیری از یبوست و خراب شدن پوستت 

بادام تو کاهش وزن تاثیر داره و میانوعده سالمیه

و چون هر دو کالریشون بالاست اگه مثلا نتونستی کالریت رو پر کنی با اینا پر کن نه با غذا 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
بامداد جون من هیکلم توت فرنگیه😒😒😒دور شونم ۱۰۶ دور کمر ۷۷.       دورباس ن ۱۰۲ حالا ...

آره عزیزم میشه 

انواع اندام ها تا وقتی که اضافه وزن دارن و چاق هستن خیلی مشخصه با کاهش وزن و ورزش میتونی درستش کنی 

واینکه سرشونه پهن وقتی لاغر بشی و تناسب اندام داشته باشی خیلی زیبا میشه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731

دوستان گلم روز جمعه خوبی داشته باشین.من برم ورزشامو انجام بدم.مممممممماچ

الهه جون منتطر جوابتون هستم ک چرا بادام و روغن زیتون بخورم؟و از اینکه با دلسوزی حواست ب ماها هست ازت ممنونم.🤗🤗🤗🤗

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
یوری ندیدم نمیدونم 😂😂 آره دیگه اونوری که کم‌حجمه بیشتر کار کن نشستنت رو هم اصلاح کن 

خخخخخخخ

اخه کیک بک رو پای چپ میزنم به کیون تپل ترم فشار میاد نکنه برعکس میزنم؟؟؟نکنه باید پای راستم و بالا ببرم؟؟؟

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
خخخخخخخ اخه کیک بک رو پای چپ میزنم به کیون تپل ترم فشار میاد نکنه برعکس میزنم؟؟؟نکنه باید پای راستم ...

عجب گرفتاری شدیم خخخخ

اینم مشکله من دارم؟؟؟

آره اصلاح کردم دیگه

ولی اصلا نزارین بچه هاتون اون مدلی بشینن

اصلااااا

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
2740
آره عزیزم میشه  انواع اندام ها تا وقتی که اضافه وزن دارن و چاق هستن خیلی مشخصه با کاهش وزن و و ...

واییییی راستی😍😍😍😍

الهی من قربون اون فقدقی بشم😘😘😘😘

وای که اگه بشه چی میشم  😋😋😋

پس پیش به سوی ورزششششش😍😍😍

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
حالا من ک خیلی اشنایی باهاشون ندارم.ولی قطعا اگه جای شماها بودم دلخور میشدم.البته من قضاوت نمیکنم چو ...

من که واقعا ناراحت شدم آخه یه سریا رودصدا کردن جمع شدن دور هم این خیلی ناراحتم کرد . 

ولی دیگه مهم نیست 

خخخخخخخ اخه کیک بک رو پای چپ میزنم به کیون تپل ترم فشار میاد نکنه برعکس میزنم؟؟؟نکنه باید پای راستم ...

بزار از مربیم میپرسم بهت دقیق تر میگم 

واییییی راستی😍😍😍😍 الهی من قربون اون فقدقی بشم😘😘😘😘 وای که اگه بشه چی میشم   😋😋😋 پ ...

😘😘

بامداد جون من هیکلم توت فرنگیه😒😒😒دور شونم ۱۰۶ دور کمر ۷۷.       دورباس ن ۱۰۲ حالا ...

من آخر دورشونه رو نفهمیدم چجوریه تونت هم زدم چیزی نیومد 😕😕لطف میکنی برام عکسشو بزاری اگر داری؟؟؟

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
بزار از مربیم میپرسم بهت دقیق تر میگم 

مرسی عزیزمممم

پس فعلا عادی کار میکنم

سلام خوشگلا

چالش شکم و زیرشکم از هر کدوم ۵۰ تا رفتم😍

صبحانه سنگک و پنیر محلی و گردو 😊

ناهار ماست و نون محلی😊

شبم قارچ کبابی و سالاد کاهو و ماکارونی آبکش دارم🤩

نصف مطالعه ی امروزم رو انجام دادم😎

پیاده روی و کارای خونه و ماسک ام مونده😉

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
2706