2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805057 بازدید | 290067 پست
خلاصه تمام تمرکزت رو بادسنج دیگه...یا ی وری شده یا کوچیک شده یا بزرگ بشه یا حجم گرفته😆😆😆😆😆😆

الان شکم دارم که سه روز در هفته رو شکم کار میکنم

چهار روزش رو سینه و بادسنج

رژیم هم کالری شماری هست

بدون روزای فست

تا هم یکم به بدنم استراحت بدم

هم اینکه وزنم و دوست دارم

شاید بعدها باز برا سه،چهرکیلو دوباره رژیم بگیرم

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

سلام بچها جونم خوبین 

خداقوت 

مرسی از همتون حتما برم حرم دعا گویی تکتکتون هستم عزیزانم 

خدا حاجت رواتتون کنه انشا الله    

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بامداد جونم مرسی که هستی بچه ها درک میکنن به هرحل شرایطت سخت شده تو بقدر کافی کنارمون بودی و این س ...

ممنون عزیزم 

من وقتی تاپیک زدم و مسوولیت قبول کردم وظیفمه بیام منتی نیست ولی از بقیه ی بچه ها توقع نداشته باشید بتونن همیشه بیان 

مثلا الان مائده بدون خداحافظی از من رفته با اینکه با هم دوست بودیم و تو دوران رژیمش هم تا جایی که تونستم کمکش کردم ولی بخدا ناراحت نیستم شاید نتونسته بیاد یا مشکلی داشته

یا خیلی از بچه های قدیمی که رفتن  

بهر حال اینجا مجازیه انقدر سخت نگیریم 

یا مثلا خودتو یا بقیه ی بچه ها اگه ایشالا به وزن هدفتون برسید من توقع ندارم باز تو تاپیک باشید همیشه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام بچها جونم خوبین  خداقوت  مرسی از همتون حتما برم حرم دعا گویی تکتکتون هستم عزیزانم&n ...

واسه منم دعا میکنی😳😳😳واسه خواهرمم دعا کن همیشه شاد باشه

😘😘😘مواظب خودتم باش خوش بگذره بهت

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2728
ممنون عزیزم  من وقتی تاپیک زدم و مسوولیت قبول کردم وظیفمه بیام منتی نیست ولی از بقیه ی بچه ها ...

فدای خودت وتو دلیت که اند مهلبونی

نه عزیزم وظیفه چیه...همش لطفه

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
عزیزم بامداد جون عاقلانه ترین توضیح برای همه این مساعل 🌷🌷🌷 شما همه تلاشتونو برای ما کردین بدون ا ...

قربونت عزیزم 😘😘

موفق باشید 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
قربونت عزیزم 😘😘 موفق باشید 

بامداد جون درخواست دوستی دادم فدات شم

عزیزم من نمیدونم مائده چرا رفته بدون خداحافظی   بقیه هم شاید نتونستن بیان مثل من یا حتی تاپیک ...

سلام الهه جون خوبی 

خوش میگذره فندقت چطوره 

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
2740
سلام بامدادجون خوبی عزیزم.ایشالله ک بچتون صحیح و سالم ب دنیا بیاد و تو بغلش بگیری😗😗😗😗من کاملن رو ...

سلام عزیزم قربونت 

آفرین خیلی عالیه همینجوری پیش برو 

عزیزم ۱۰۰ تا ۲۰۰ کالری زیر کالری مجازت مشکلی نداره 

حتما تو رژیمت روغن زیتون و بادام درختی بخور 

بچها من فکر میکنم اگه این انرژی که صرف این بکنیم که چرا فلانی رفت صرف ورزش ورژیم بشه نتیجش باحالتره  

فدای خودت وتو دلیت که اند مهلبونی نه عزیزم وظیفه چیه...همش لطفه

😘😘

سلام الهه جون خوبی  خوش میگذره فندقت چطوره

سلام عزیزم قربونت 😘😘

الان شکم دارم که سه روز در هفته رو شکم کار میکنم چهار روزش رو سینه و بادسنج رژیم هم کالری شماری هس ...

عالی عزیزم.واقعا آفررررین بهت

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

بامداد برا مشکل یه ورکی بودنم خخخخخ

چی پیشنهاد میدی؟؟؟

قبلا گفتم

من بحاظر طرز نشستم تو بچگی و اینکه رو یه باسـن مینشستم همیشه ...یکم سمت چپم کم حجم تره...البته میگن خودت حساسی ...

حالا چه حرکتی رو با؟پای چپ بیشتر برم؟؟؟

بامداد برا مشکل یه ورکی بودنم خخخخخ چی پیشنهاد میدی؟؟؟ قبلا گفتم من بحاظر طرز نشستم تو بچگی و این ...

یوری ندیدم نمیدونم 😂😂

آره دیگه اونوری که کم‌حجمه بیشتر کار کن نشستنت رو هم اصلاح کن