2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805043 بازدید | 290067 پست
بچه ها کسی از هستی خبر نداره؟  3روزه که نیومده. نگرانش شدم از اونورم اگه فردا نیاد ما وزنامو ...

منم ندیدمش چن روزه

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
نیستی عزیزم چراا

سلام عزیز دلم❤

صبحانه:نخوردم🍽

نهار:۱/۵نیمرو🍳+۱۰برگ کاهو🥦=۲۰۹

شام:۱ق برنج🍚+۱ق قورمه سبزی🥘=۷۳

میان وعده:کشمش🍇+۳خرما+شیر🥛+چای🍵=۲۵۳

😶کالری مجاز۱۲۸۰

😋کالری مصرفی۵۳۶

🛑ورزش فک نکنم انجام بدم🤸‍♀️

👍آب ۸ لیوان💧

👍چالش حذف قند 

🛑چالش ورزش چوب 

💊قرص مولتی ویتامین

خودتو_دوست_داشته_باش#

چون جرات معذرت خواستن رو دارم🤛

انگیزه#  

برای عروسی دخترخاله م باربی شم💃

گروه نارنجی1وزن شروع83   77/400-->76/100-->74/900-->74-->73/800--> 73/100-->72/500-->71/800 هدف اول70 هدف دوم65 هدف سوم60 هدف آخر 55(اگه بتونم)  شروع رژیم 1399/01/13 حتمامی تونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیز دلم❤ صبحانه:نخوردم🍽 نهار:۱/۵نیمرو🍳+۱۰برگ کاهو🥦=۲۰۹ شام:۱ق برنج🍚+۱ق قورمه سبزی🥘=۷۳ ...

سلام بروی ماهت. ایشالا فردا کاهش توپی داشته باشی💪🏻

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
سلام بروی ماهت. ایشالا فردا کاهش توپی داشته باشی💪🏻

ان شاءالله عزیزم  

گروه نارنجی1وزن شروع83   77/400-->76/100-->74/900-->74-->73/800--> 73/100-->72/500-->71/800 هدف اول70 هدف دوم65 هدف سوم60 هدف آخر 55(اگه بتونم)  شروع رژیم 1399/01/13 حتمامی تونم
2731
اره گلم خوبه بدو بدو😚😚😚من چند روزه پشت زانوم عجیب درد میکنه پامیشمو میشینم اشکم در میاد کیسه ابجو ...

ای جونم عزیزم خیلی فشار اوردی مواظب باش تا تاندون پات ومهره صلیبی اسیب نبینه ها استراحت کن. منمدیروز کوه نوردی کردم امروز اصلا پاهام راه نمیرن حتی رقص. 😬😬

گزارش#  

صبحانه:چای+خرما+نان نصف کف دست+پنیر یذره(۹۵)

ناهار:کاهو+سیب زمینی+تخم مرغ ابپز(۲۰۷)

میانوعده:الوچه سبز+زردالو(۱۰۰)

شام:شیر+خرما(۱۰۴)

مصرفی:۵۰۶

مجاز:۵۰۰

ورزش:حلقه۲۰۰+چالش ران۳۳۲

چالش چوب ۳۰تایی ۲ست

چالش آب۸لیوان

@خانومه_مانكن    

@مامی_خوشگل    

@donyay_kochak    

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
بپرس عزیزم

میگم من کلا باس ن ندارم .از اول چالش نشسته انجام میدادم چالش رو .ولی دیروزایستاده انجام دادم احساس کردم تاثیر بیشتری روی پهلوهام میزاره من به شدت پهلو دارم .دقیقا شکل گلابی هستم 

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2740

@sepiiiiiideh      @pari95    

سلام عصر بخیر عزیزم خوبی؟ 

صبحانه:1کف دست نون روغنی+پنیرلبنه+پنکیک

ناهاروشام:نصف دلمه بادمجان+نون روغنی

میان وعده:آلوچه سبز, زردالو, چیپس یه کوچولو+بستنی قیفی

جمع کالری؛:800😉

ورزش:فقط تونستم 45دقیقه برقصم کوهنوردی کرده بودم دیروز پاهام عضلاتش سفت شده

وااای سلام سلام چقدر من نبودم توسایت عایا کسی منو یادش هست؟ دلم براتون تنگ شده بود😭😭😭اولش کرونا گ ...

سلامممممممم مرضیه جون چرانمیای دخترخیلی بچه هاتگت کردن خوبی خوشی کجایی پس گل دختر😍😍😍ماهم دلمون برای خودت وماسکات تنگیده بود🌷🌷🌷

سلامممممممم مرضیه جون چرانمیای دخترخیلی بچه هاتگت کردن خوبی خوشی کجایی پس گل دختر😍😍😍ماهم دلمون بر ...

قربونت بشم مااینجا همه زامبی شده بودیم خخخخخ دیگه اوضاعی بود اره دیدم اعلاناتم ترکیده بود دلم کلی براتون تنگ شده بود هرروز توفکرتون بودم بخدا

آخرشونخونده بودم الان دیدم کروناااااا😲😲الان چطوریدخوبی ؟؟

اوره خوب شدیم خاهرشوهرم زایمان کرده بود ازبیمارستان کرونا گرفته بود به همه منتقل کرد منکه نرفتم پیشش ولی شوهرم رفته بود سربزنه اون گرفت اورد به مام منتقل کردخداروشکر پسرم خفیف گرفت

قربونت بشم مااینجا همه زامبی شده بودیم خخخخخ دیگه اوضاعی بود اره دیدم اعلاناتم ترکیده بود دلم کلی بر ...

خدانکنه😘خداروشکر که الان خوبی 🙏🙏🙏خوش آمدی به خونت قشنگ خانم😍😍😍

2706