2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805043 بازدید | 290067 پست
همش نیم ساعت!!!! همسایه ما امروز زنگ زد گفت پسرم خستم کرده پسرت رو بفرست اینجا با هم بازی کنن منم ت ...

اره من خیلی بهش وابستم‌ اونم‌بدتر از من🤐

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب منم با۷۰۰ میبندم انشاله ک دیگه نخورم چیزی  امروز همش سالم خوری داشتم تا الان ک پسرم گفت همب ...

چراااا ۷۰۰ ؟؟؟

کم ببندی،، روزای فست دیگه بی تاثیر میشهه😑😑😑

چون بدنت به کالری پایین عادت میکنهه

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728
ورزش چی انجام میدی؟1500 سوزوندی؟؟؟

cx.وبدنسازی.توخونه هم درازنشست وحلقه میزنم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
خیلی دلشوره دارم خیلییی زیادبرادرشوهرم اومد دم خونمون دخترمو ببره پارک هنوز نیومدن نیم‌ساعته😐 خیلی ...

عین من نباش که حتی بچه هام باپدرشون میرن بیرون ۱۰بار زنگ میزنم که حواست باشه دم در نمیزارم حتی با بچه های طبقه پایینی نمیزارم درحالی که منطقه ارومیه ورفت وامد ماشین کمه 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

سلام دوستان

من از فردا میخوام رژیم این تاپیک رو بگیرم

میشه راهنماییم کنید؟؟ 

صفحه ها زیاده واقعا نمیشه خوندشون... 

و دیگه اینکه کسی هست رژیم این تاپیک رو تازه شروغ کرده باشه؟؟؟ 

من قدم 160 هست

وزنم 71

میخوام 63 کیلو بشم... 

💖😍😘
2738
عزیزم منم هفته قبل 400 کاهش داشتم البته کم کاری خودم بود.این هفته که گذشت خاستم بترکونم نشد بازم دو ...

خیلی خوبه افرین 💪

من چندتا مشکل دارم  یکی یبوست دارم قرص میخورم جواب نمیده بهم 

برگ سنا و گل محمدیم حالت تهو میگیرم نمیدونم چطوری بخورمش جوشوندشو ک حالمو دگرگون کرد 

دوم  اب خیلی کم میخورمممممم  زور بزنم ۵ تا لیوان بشه

بعدم چیزایی ک متابولی بدنو بالا میبره نمیخورم قهوه و چای سبز دارم لب نمیزنم 

مزهاشون حالمو بهم میزنه  

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
عین من نباش که حتی بچه هام باپدرشون میرن بیرون ۱۰بار زنگ میزنم که حواست باشه دم در نمیزارم حتی با بچ ...

اره خیلیم بده به جای اینکه تو این مدت یکم نفس بکشیم هی استرس داریم‌ من با باباش بره مطمعنم ولی حالا به برادرشوهرمم مطمعن شدم😆حالا امروز رفتم کلاس ثبت نام کردم که بچمو بذارم پیش مامانمو برم یکم دلدار بشم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
منم میخام 8کیلو کنم میشه یکی بهم توضیح بده ازاول چیکارکنم

صفحه اول رو کامل بخون سوالی داشتی بپرس🥰

سلام دوستان من از فردا میخوام رژیم این تاپیک رو بگیرم میشه راهنماییم کنید؟؟  صفحه ها زیاده و ...

عزیزم صفحه اول رو کامل بخون با ورزش ها سوالی داشتی بپرس🥰

خیلی خوبه افرین 💪 من چندتا مشکل دارم  یکی یبوست دارم قرص میخورم جواب نمیده بهم  برگ سنا ...

عزیزم من اصلن چای سبز و قهوه و این موارد رو نداشتم تا الان  که 16  تا کم کردم.واسه یبوست من که هر روز گوجه و آلوزرد میخورم شکمم خوب کار میکنه.امتحان کن بخصوص سر صبح.

سلام خانومای جذاب منم میتونم همراتون باشم😅میدونم قبلا اومدم گفتم همینجوری خودمو قبول کردم و دیگه دنبال رژیم نیستم😄

اما من مماغو عمل کردم عروسی فامیل شوهر نزدیکه دوس دارم با لاغر شدن حسابی بترکونم و تغیراتم مشهود باشه 🤗🤗حالا بیام؟؟

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2706