2737
2739

پسرم داشت لقمه میخورد که غذا توگلوش پرید وخیلی سرفه کرد....ازفرداش سینش به خس خس افتاد...دوتا دکترم بردم ولی گفتن الرژیه..دارم دیونه میشم......ممکنه تو ریه اش رفته باشه...چیکارکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نه چندسالشه؟ 

دهانش بو میده؟ 

بینیشو می ماله؟ 

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
2740

دختر عمه من کوچیک بود داشته سیب می‌خورده، ی پوست نازک سیب میره می‌چسبه به بالای دهنش نزدیک مجرای تنفسی و اینا 

کلللللی دکتر و آزمایش و.... هیچ کس تشخصی نمی‌داد 

چون اصلا اون پوسته نازک پیدا نبود 

خلاصه بعد از مدت ها ی دکتری اون پوسته رو درآورد و بچه راحت شد 

عزیزم بچس اینجا یه چیزی میگن خدایی نکرده .... میشه 

ببرش دکتر 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊

ببین دهنش بوی بد نمیده 

امکان هست رفته رو ورودی ریه 

من پسرم اینجور شد تخمه پرید تو ریه عفونت کرد 

تو بیمارستان امیر علم پرفسور باستانی تشخیص داد ساکشن ریه کرد براش 

با عکسم معلوم نکرد برای دکتر کامل توضیح دادم 

خدا جون  ❣️دستتو بده 
2706