2752
2734
عنوان

پسرم ده روز سینش خس خس میکنه...توروخدا هرکی میتونه کمک کنه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 34 پست
6سالشه....ن ندیدم بینی شو بماله..دقت نکردم...

شب قبل خواب بهش دم کرده ی شکر تیغال وبنفشه بده بخوره تا یک هفته 

چیپس، شکلات، بستنی، پنیر و لبنیات هم ممنوع

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین برای پسرم تخمه ژاپنی بود تو عکس معلوم نکرد‌

اخه دکتر گفت تخمه معلموم نمیشه 

اگر فلز بود معلوم میکرد 

بعد که اطمینان دادم که تخمه است پریده تو گلوش یه کمی رنگ چهرش سیاه شد نوشت عمل ساکشن ریه فوری بستری کرد و نذاشت برگردم خونه 

البته یه هفته بچه رو چند تا دکتر بردم کرج و تهران و     تا رسید به این دکتر و بیمارستان 

خدا جون  ❣️دستتو بده 
2731
وووای خدا خیلی میترسم😭😭

عزیزم من بچه دوسم  بادام میخورده خندید بعد پرید گلوش سرفه کرد اینام اب اینا دادن بعد حال بچه خوب شد ولی هی خس خس کرد بعد بردنش بیمارستان ساکشن با بیهوشی  کردن چون کوچولو بود و حالش خوب شد هیچ ترسیم نداشت

چجوری دراورد؟ جراحی؟

نه ی دکتری متوجه شد و با پنس درآورد 

اصلا چیز خاصی نبود منتهی چون متوجه نمیشدن خیلی بچه اذیت شد 

ی بار هم خودم بن مژه زدم، رنگ بن مژه رفته بود زیر پلکم و خیلی میسوخت جوری که حس میکردم دارم کور میشم

پلکم رو که بالا میکردم رنگ بن مژه با پلکم میرفت بالا برای همین هیچی پیدا نبود 

تا در نهایت متوجه رنگ شدم و با دستمال تمیز کردم 

احتمالا پسر شما هم ی چیز ساده ی جایی از مجراش گیر کرده 

دقت کنی متوجه میشی

ببین اون سال سال ۹۲

کجا منو نفرستادن تا پیش دکتر اسیب شناسیم رفتم 

بعد بهم گفتن ببر بیمارستان امیر اعلم 

اتفاقی دکتر باستانی بهم برخورد و کمکمون کرد 

تخصص گوش و حلق و بینی داشت

با عکسی که یه هفته انواع دکترا تشخیص ندادن تشخیص داد و عمل کرد همون شب 

خدا جون  ❣️دستتو بده 
سلام گلم  حالت بچه تون چطور شده بهتر شده که خدا رو شکر

سلام عزیزم...بردمش دکتر عکس ریه گرفت ..خداروشکرمشکلی نداشت...تنفس واکسیژن خونشم چک کردن....ولی صدا هنوزمیده....یه دکتردیگه بردم گفت الرزیه..شربت داد.