2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805003 بازدید | 290067 پست
عزیزم روزای  فست یعنی چی؟ من تازه دیروز به شما ملحق شدم

روز های شنبه و۳شنبه فستِ ینی تا ۵۰۰ کالری باید مصرف کنی ولی شما شیر میدی تا ۷۰۰ اشکال نداره 

روزای ۵شنبه خگخ هست که اجباریم نیست

صفحه اول رو هم دقیق‌بخون بازم‌سوالی داشتی بپرس عزیزم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
نمیدونم عزیزم ولی معمولا اگه بدون روغن باشه مینویسه

من‌‌امروز قورمه سبزی درستیدم باپلو 

۱۰ تا ق خوردم‌ و۴تا خورشت 

اصلا واسه قورمه سبزی اراده ندارم

البته ناراحتم نیستم نمیتونم ۴تا ق بخورم ترجیح میدم دوبار در هفته برنج بخورم ولی قشنگ بخورم🤐

تا الان ۸۵۰ تاشد  شب دیگه‌میوه میخورم‌‌  

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مریم جونم بخدا دیر نشده تو یه هفته تصمیم گرفتی کم کنی اومدی۸۸،بازم میتونی😍

رژیم و میتونم بگیرم ولی اصن میلی به ورزش ندادم اصلناااااااا

میخام شروع کنم یاد ورزش میفتم حالم بد میشه بیخیال میشم😥😥😥

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
همش ۱۳تا اضاف کردی؟😎من ۵۸بودم شدم ۹۰😲استعداد به این میگن😌😌😌😓

نه دیگه بعد حامله شدم شدم 80کیلو.

28کیلو اضافه کردم .ولی الان اصلا دلم نمیخواد 52 بشم.خیلی لاغر مردنی بودم الان 60برام ایده آله .

ماشالا به این استعداد 😂😂😂😂

شوهر بهمون ساخته خواهر😂😂😂😂😂😂

2731
😂😂😂😂😂 آره دیگه چهارشنبه وسط هفتس حالا میترسم الان برم روی ترازو یهو ۷۶..۷۷ نبینم 😣😣&nb ...

من یه بار فقط چهارشنبه هم وزن کردم گفتم ببینم چی میشه.صد تا اضافه تر نشون داد.قلبم ریخته بود.ولی به یکشنبه که رسیده بودم وزن کردم دیدم یک کیلو کم شده.دیگه هیچوقت بجز یکشنبه ها وزن نکردم.

من‌‌امروز قورمه سبزی درستیدم باپلو  ۱۰ تا ق خوردم‌ و۴تا خورشت  اصلا واسه قورمه سبزی اراد ...

اره منم همیشه اینکارو میکنم دوبار در هفته میخورم ولی ۱۰قاشق میخورم بنظرم اینطوری خیلی بهتره

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2738
رژیم و میتونم بگیرم ولی اصن میلی به ورزش ندادم اصلناااااااا میخام شروع کنم یاد ورزش میفتم حالم بد م ...

ورزش زیادم مهم نیس تو الان وزنت بالاس سوخت وسازت زیاده هیچ کاریم نکنی با فرمول بامداد ودوروز فس قشششنگ هفته ای یک کیلو کم میکنی😍بعد که اومدی دهه ۷۰اگه خواستی میتونی ورزش کنی تا استپ نشی😊من از اول ورزش کردم دیدی که چقد استپ داشتم😣

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
ورزش زیادم مهم نیس تو الان وزنت بالاس سوخت وسازت زیاده هیچ کاریم نکنی با فرمول بامداد ودوروز فس قششش ...

عه پس ینی میتونم بدون ورزشم کم کنم؟؟؟

اره منم همیشه اینکارو میکنم دوبار در هفته میخورم ولی ۱۰قاشق میخورم بنظرم اینطوری خیلی بهتره

❤😆🥰😆😆😆

مگه وزنت استوپ شده بود ؟ خو پش این هفته رژیممو حفظ میکنم 

آره ۴ماه بود رو ۷۴گیر کرده بودم،تیر ماه از استپ در اومدم با ورزش شدم۷۲بعد دوباره استپ شدم واین هفته که ورزش وقط کردم بدنم شوک شد ویه تکونی به چربیاش داد😁

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
ورزش زیادم مهم نیس تو الان وزنت بالاس سوخت وسازت زیاده هیچ کاریم نکنی با فرمول بامداد ودوروز فس قششش ...

اره چجوریه واقعا وزن بالاها خیلی زود وزیاد کم میکنن 

اینی که گفتی برای منم اینجوری هست؟ 

۸۵ بودم‌شدم‌ ۷۸

2706